دسامبر 2, 2022

را انتخاب کنید خود را تصدیق

[ad_1]

آن را بنویسید. یک تکه کاغذ و چند ساعت از وقت خود را و ارسال آن همه را – به عنوان با تاکید از شما زندگی خود را و توانایی خود را به را انتخاب کنید. سپس اجازه دهید آن را برو. ملودی بیتی

گاهی اوقات affirmations مثبت هیچ بازی برای قریب به اتفاق احساسات است که بسیاری از ما می تواند احساس. ما سعی می کنیم به نظم و نوشتن آنها را هر روز تنها به شروع به احساس می کنید که آنها واقعا هستند نه ایجاد نتیجه مورد نظر. در عین حال ما می دانیم که بسیاری از افراد موفق تأیید روند و حتی رفتن تا آنجا که به نشان می دهد که چگونه آنها را ایجاد کرده اند تجلی مورد نظر.

دکتر جو به سرعت به رسمیت شناخته شده و عملکرد روانشناس در تصویری ‘تأیید راه خود را به موفقیت مذاکرات در مورد چگونه به استفاده از مشبک فعالیت System (RAS) در مغز ما برای کمک به جذب کارها و تجربیات ما می خواهیم در زندگی ما است. او همچنین به ما می دهد درک درستی از چگونه ما در واقع می تواند کمک به آنها را نشان می دهد تا بیشتر با استفاده از ابزار مانند تصدیق.

برخی از کلید را-aways از این ویدئو می تواند نمی دهد تا بیش از حد به سرعت خود را تصدیق می شود و بیشتر متوجه اتفاقاتی که در حال تحویل داده تا برای رسیدن به اهداف خود. اگر شما نیاز به یک چک لیست از فعالیت های شما می توانید انجام دهید برای افزایش موفقیت خود را با تصدیق و به کاهش خود صحبت منفی چرخه در نظر گرفتن برخی از پیشنهادات زیر…

1. شخصی: در حالت ایده آل تصدیق نوشته شده با کلمه “من” در آنها است. شما می توانید تنها تأیید برای خودتان. تغییر مورد نظر خواهد آمد مورد به دلیل چیزی است که شما انجام دهید و آن را درونی خود تصویر تغییر خواهد کرد که به دلیل تاکید شما. این است که چرا ما را تشویق اهداف خود را به مرحله عمل در غیر این صورت آنها به نظر می رسد تنها خواسته.

2. مثبت: همیشه توصیف آنچه شما می خواهید در خود تاکید. توصیف آنچه شما می خواهید به حرکت به سوی آنچه که شما می خواهید به حرکت به دور از. چک کردن پچ پچ ذهن و افکار منفی مهم گام اول است.

3. زمان حال: تصدیق نوشته شده است به عنوان اینکه آنها اتفاق می افتد در حال حاضر. این نیاز به استفاده از تخیل خود و آسان تر می شود با عمل است. این زمان حال نیز شما کمک می کند تا شکستن خود تاکید و به اهداف کوچکتر بیت متصل به آنچه که واقعا ممکن است.

4. نشان می دهد دستاورد: از بین بردن کلماتی مانند “می خواهد, باید و می خواهید به” و…. از خود را تصدیق. شامل عباراتی مانند “من من یا من.” این مهم است که به ناخودآگاه خود تصویر روشنی از نتیجه نهایی به عنوان هر چند آن را در حال حاضر انجام شده است. اگر این دستاورد بیش از حد بزرگ برای ذهن به نظر همه در یک بار امتحان کنید توصیف هدف خود را در افزایش آن را دست یافتنی در ذهن خود را.

5. هیچ مقایسه: مقایسه خود را به دیگران بی اثر است. این روش از تایید توسط شخصی روند. اندازه گیری خود را از رشد مبتنی بر خودتان است. پس از تایید است که شما می خواهد شماره یک نشان می دهد مقایسه و ممکن است نیاز rewording به طوری که در آن هدف شما این است.

6. اقدام کلمات: استفاده از عباراتی که در توصیف و اکشن ماشه تصاویر مانند “به راحتی و به سرعت رشد انرژی با اطمینان” در تصدیق است.

7. احساسات کلمات: اینها از اهمیت حیاتی است. بیشتر احساسات مثبت شما احساس می کنید هنگامی که تصویر خود را در انجام هدف خود را سریع تر تاکید خواهد برای شما کار می کنند. همچنین پیشنهاد شده است که جسمی تصاویر حمایت از تاکید راهنما با احساسات و تجسم.

8. دقت: اگر تاکید نوشته شده در شرایط عمومی تصویر ممکن است بیش از حد مبهم و آن را به شما می دهد بیش از حد بسیاری از مسیرهای فرار. به عنوان مثال; اگر هدف شما این است که به طور منظم ورزش, چه نوع ورزش ؟ آن است که آهسته دویدن, پیاده روی, شنا, ایروبیک یا چیز دیگری است ؟ چگونه به طور منظم ؟ سه بار در هفته ؟ اگر چنین است در چه روز است ؟ چه زمانی از روز و به چه مدت ؟ این است چگونه دقیق خود را تصدیق باید.

9. تعادل: تعیین اهداف و نوشتن تصدیق در تمام زمینه های زندگی خود را. شما هرگز نمی دانید اگر یک هدف در اطراف بهداشت روانی یا سلامت جسمی می تواند به نوعی ایجاد همزمانی از هدف مالی.

10. واقع بینانهپس شما باید نوشته خود تاکید چشمان خود را ببندید و تصویر آن. شما می توانید خودتان را ببینید وجود دارد ؟ شما باید قادر به آن را ببینید آن را تجسم و تصور آن. بنابراین اگر شما می خواهید به 2.5 میلیون دلار در یک گرم مقصد سعی کنید $300.0 K خانه اول و فروش آن سود و سپس به نگه داشتن در حال حرکت بازار مسکن به 2.5 میلیون دلار اموال.

11. محرمانه: بسیاری از خود را تصدیق شخصی نیاز به اشتراک گذاشته شود. به اشتراک گذاری خود را تصدیق تنها با کسانی که شما خاص را حمایت و کمک به شما در رسیدن به آنها. این شخصی هستند و لازم نیست قضاوت با کسانی که ممکن است می خواهم شما را به بازی بازی های کوچک با رویاهای خود و اهداف. تحقیقات به نظر می رسد که برای حمایت از افرادی که با استفاده از اظهارات مثبت موفقیت مدیریت به دور خود و ذهن خودآگاه پس از آن را رد اندیشه های جدید است. ذهن ناخودآگاه برنامه ریزی می شود با تکرار. بنابراین اگر شما در حفظ و در تصدیق و در نهایت ضعف متوقف می شود. این افراد همچنین نگه دارید تا با روند و فکر منفی خود پچ پچ و همچنین همزمانی رویدادها ساختمان به ما در دستیابی به اهداف ما است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *