آگوست 7, 2022
رزمایش مواسات و همدلی با توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی در شهرری برگزار شد

رزمایش مواسات و همدلی با توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی در شهرری برگزار شد

[ad_1]

معاون بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها درحاشیه این رزمایش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: رزمایش مواسات و همدلی با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص کمک های مومنانه و رسیدگی به محرومان و فقرای برگزار شد.

لیلا طالبی با بیان اینکه جامعه هدف این رزمایش نیازمندان جنوب تهران بخصوص شهرستان ری است، افزود: هدف اصلی از اجرای رزمایش مواسات و همدلی ایجاد عدالت اجتماعی و رسیدگی به امور نیازمندان در شرایط سخت کرونا است.

وی ادامه داد: پک های تدارک دیده شده شامل سبد کالا از جمله برنج، روغن، چای، ماکارونی و سایر اقلام خوراکی است و بسته های لوازم التحریر نیز شامل کیف مدرسه، دفتر، مداد، پاک کن و سایر اقلام مورد نیاز دانش آموزان می باشد.

طالبی یادآور شد: ارزش هر بسته بیش از چهار میلیون ریال است که برای توزیع در میان افراد نیازمند شهرستان ری تدارک دیده شده است تا بخشی از نیاز این قشر محروم تامین شود.

به گزارش ایرنا، بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در مباحث حفظ بنیان خانواده و کمک به ازدواج جوانان اقدامات خوبی انجام داده است و این بنیاد توانسته تا امروز جمعیتی بیش از ۴۰۰ هزار نفر را تحت پوشش قرار دهد و بیش از ۶۰۰ شعبه در سراسر کشور و ۱۱۰ شعبه فعال در استان تهران و ۷۰ شعبه در حال تأسیس دارد که از ابتدای سال تاکنون بیش ازپنج هزار سری جهیزیه توسط خیرین این موسسه به سراسر کشور اهدا شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.