می 24, 2022

رسیدن به یک صاف ارائه سبک – 5 تکنیک های موثر برای مجریان

[ad_1]

در هر یک ارائه خوب شما باید آماده به حرکت از یکی از اصلی خود را ارائه امتیاز به دیگری هموار و منظمی است. و وجود دارد به چالش بکشد. مخاطبان خود را ندارد به نفع سرفصل سرفصل های زیر و یا پاراگراف به راهنمای آنها. درک خود را از ارائه خود را به هدایت شما با سازمان روشن و گفتار. بدون خوبی تحویل انتقال از یک بخش از سخنرانی خود را به دیگری ارائه خود را ظاهر خواهد شد متلاطم در بهترین حالت و یا آشفته در بدترین حالت. برای کمک به شما وجود دارد, پنج تکنیک ساده است که شما می توانید استفاده کنید.

  1. مکث. این اساسی علائم نقطه گذاری خود را ارائه. کوتاه مکث متوسط مکث و مکث های طولانی و برابر به کاما دوره (کامل متوقف می شود) و پاراگراف. هنگامی که شما استفاده از آنها را به خوبی مخاطبان خود را درک می کند انتقال از یک نقطه به نقطه دیگر.
  2. تاکید. هنگامی که شما تاکید یک کلمه یا یک جمله شما سیگنال انتقال از یک قسمت از نمایش خود را به دیگری; از یک نقطه به نقطه جانشین آن.
  3. لیست. یک مثال از چند امتیاز می تواند موثر ترین راه برای حرکت از یک بخش از نمایش خود را به دیگری. شما می توانید طرح کلی این لیست به طور خلاصه و پس از آن شما می توانید آدرس هر یک از لیست امتیاز به نوبه خود. هر بخش منظمی تقسیم توسط جایگاه خود را در لیست. آیا به یاد داشته باشید برای مراقبت هر چند با پاورپوینت گلوله لیست — آنها باید استفاده نمی شود بیش از حد آزادانه.
  4. تکرار. هنگامی که شما تکرار یک کلمه یا یک جمله شما اضافه کردن تاکید به موقعیت خود را در گفتار خود را. شما سیگنال اهمیت آن برای مخاطبان خود را و شما را مدیریت پیشرفت از یک نقطه به نقطه دیگر.
  5. سوالات. شما باید سعی کنید به استفاده از یک سوال لفظی به علامت گذار در ارائه خود را. شما ممکن است شروع به شما ارائه با یک بررسی مختصر از موضوع خود و یا متن آن. و شما ممکن است سپس با یک سوال لفظی یا سوال است که به این ماده حیاتی است که شما می خواهید به آدرس. پاسخ خود را به سوالات خود را اضافه کنید تا به نقطه اصلی خود را ارائه.

هنگامی که شما بر روی کلید انتقال از یک بخش از ارائه خود را به بعد شما می توانید دستیابی به تحویل صاف ، مخاطبان خود را خواهد شد با قدردانی از تلاش است که شما را در علامت گذاری نکات مهم معرفی خود استدلال و سیگنالینگ کلید مرحله است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *