ژوئن 27, 2022
رسیدگی به هزار و ۱۱۰ پرونده تخلف تعزیراتی در خراسان شمالی

رسیدگی به هزار و ۱۱۰ پرونده تخلف تعزیراتی در خراسان شمالی

[ad_1]

سیدجواد سیدالموسوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران این استان اظهار داشت: در مدت مشابه سال گذشته نیز هزار و ۱۱۱ پرونده تخلف در سه حوزه رسیدگی شده بود.

وی گفت: افراد متخلف در این میزان پرونده به ۱۵ میلیارد و ۳۶۷ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

وی اظهار داشت: پارسال نیز ۶ هزار پرونده تخلف در استان تشکیل شد که متخلفان ۱۱۱ میلیارد و ۴۵۱ میلیون ریال نیز محکوم به جزای نقدی شدند.

سیدالموسوی گران فروشی و تخلفات مربوط به آن را بیشترین موارد تعزیراتی در سال گذشته دانست و افزود: امسال نیز علاوه بر گران فروشی، عدم درج قیمت و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی نیز از مهم ترین علت های تخلفات بود.

وی از مردم خواست تا هرگونه تخلف را به سامانه ۱۳۵ گزارش دهند و افزود: همچنین می توانند تخلف صورت گرفته را به سامانه ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ پیامک کنند، مصرف کننده ها کمک موثری در کشف تخلفات دارند.

سید الموسوی در خصوص قیمت گوشت مرغ در استان نیز گفت: قیمت مصوب گوشت مرغ ۱۲۸ هزار و ۵۰۰ ریال است، اما اگر بیشتر از این میزان در بازار عرضه می شود مردم گران فروشی را در واحد های پروتینی می دانند اما باید تمامی حلقه های آن که از تولید کننده، کشتارگاه و محل توزیع مرغ بررسی شود.

وی گفت: هم اکنون از سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام تخلف گزارش نشده است اگر این تخلف به تعزیرات حکومتی گزارش شود حتی خارج از نوبت به آن رسیدگی خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *