نوامبر 26, 2022
رشد و اعتلای ایمان هدف اصلی بسیج است

رشد و اعتلای ایمان هدف اصلی بسیج است

[ad_1]

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی لرستانی روز دوشنبه در نشست هم اندیشی بسیجیان الیگودرز افزود: تقویت روحیات معنوی و دشمن‌شناسی و ولایت مداری، ایستادگی و مقابله با مفاسد و رفع شبهات در فضای حقیقی و مجازی از مهم‌ترین رسالت مربیان عقیدتی سیاسی بسیج است.

وی تصریح کرد: در این شرایط کرونایی نقش مربیان عقیدتی در موضوع نهادینه سازی خدا محوری و معادباوری بسیار حائز اهمیت است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه الیگودرز بیان کرد: فلسفه وجودی و مسئولیت اصلی نمایندگی ولی فقیه در سپاه، تأمین سلامت فکری و اخلاقی و اعتقادی سیاسی و در یک کلام تربیت اسلامی کلیه بسیجیان به منظور ایجاد توانایی و آمادگی فکری و معنوی لازم در آنها برای حراست و دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن می باشد.

وی اضافه کرد: فعالیت ها و اقدامات معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی به عنوان یکی از ارکان اساسی برای تحقق بخشیدن به رسالت نمایندگی ولی فقیه دربسیج در این راستا طراحی و اجرا می گردد، چراکه هدف اصلی ما رشد و اعتلای ایمان و معنویت در بسیج است.

حجت الاسلام علی لرستانی تاکید کرد: در این شرایط، لازم است که کار فرهنگی را در سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم و به تکلیف گرایی مردم کمک نماییم و در راستای خدا محوری و معادباوری، وبصیرت افزایی جوانان بسیجی، بسترسازی کنیم.

وی تاکیدکرد: در بستر فضای مجازی به پرورش فضایل اخلاقی، تعدیل غرایز و شفاف سازی برای گرایش هر چه بیشتر مردم وجوانان به معنویت و اخلاق اسلامی کمک نماییم.
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز افزود: باید همه عزیزان دست به دست هم داده و برای پرورش نسلی آگاه و هوشیار و مدافع نظام و رهبری تلاش کنیم.
در  پایان این نشست تبیینی و معرفتی، هر کدام از مربیان عقیدتی بسیج به بیان دیدگاه های خود  ارائه مقالات در رابطه با موضوع مورد نظر پرداختند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *