ژانویه 27, 2021
رویکرد مجلس یازدهم تدوام همکاری با کنگره ملی خلق چین است

رویکرد مجلس یازدهم تدوام همکاری با کنگره ملی خلق چین است

به گزارش روز پنجشنبه اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، «محمدباقر قالیباف» در پاسخ به پیام تبریک «لی جان شو» به مناسبت انتخاب وی به ریاست مجلس ایران، ضمن تشکر تاکید کرد: رویکرد مجلس یازدهم، تداوم همکاری و تقویت روابط پارلمانی با کمیته دائمی کنگره ملی خلق چین در جهت توسعه و گسترش هر چه بیشتر مناسبات است.

رییس مجلس در پیام خود خطاب به رییس کمیته دائمی کنگره ملی خلق جمهوری خلق چین نوشت: با تقدیم صمیمانه ترین مراتب تشکر و قدردانی خویش، مایلم بر اهمیت تقویت همکاری‌های پارلمانی و گسترش مناسبات دوستانه ۲ کشور و بر آمادگی مجلس شورای اسلامی جهت تحکیم مراودات پارلمانی بین دو کشور تاکید نمایم.

وی افزود: با توجه به روابط راهبردی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین، نظر آن جناب را به رویکرد دوره جدید مجلس شورای اسلامی (مجلس یازدهم) و اهتمام ویژه اینجانب بر تداوم همکاری و تقویت روابط پارلمانی با کمیته دائمی کنگره ملی خلق چین در جهت توسعه و گسترش هر چه بیشتر مناسبات معطوف می دارم.

قالیباف در پایان پیام خود با تاکید بر اینکه نقش پارلمان های دو کشور در کمک به توسعه همکاری‌های سیاسی و اقتصادی فی‌مابین حائز اهمیت است، برای ملت و دولت کشوردوست، جمهوری خلق چین را آرزوی سعادت و بهروزی کرد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *