نوامبر 29, 2022

زندگی زنان در دوران ویکتوریا

[ad_1]

عصر ویکتوریا بود یک دوره گسترده افراط – مشخصه های صنعتی اصلاحات فرهنگی تحولات علمی پیشرفت بخشنده زندگی و فقر و جنگ است. عصر ویکتوریا به طول انجامید از 1837 تا 1901 هنگامی که ملکه ویکتوریا حاکم بود اگر چه بسیاری از مورخان بر این باورند که اصلاحات قانون از سال 1832 به معنای آغاز عصر ویکتوریا.

زندگی زنان در عصر ویکتوریا بود و به طور کلی محور در خانواده تعهدات. زنان دیده می شد به عنوان معابد از عشق و خلوص و بنابراین نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت بدنی و یا لذت بخش sex. تنها نقش زنان در عصر ویکتوریا بود به ازدواج و پس از کارهای زشت. خانم جوان مرتب بودند به طور کامل به ازدواج و تا به حال به گناه فضیلت biddable و وظیفه شناس. زنان جوان به طور عمده در تحصیل موفقیت مانند فرانسوی, نقاشی, نقاشی و آواز و رقص – همه چیز که به آنها کمک کرد برای دریافت کامل خواستگار!

تعداد کمی از زنان در آنجا ماند پشت در, تخت, گذشته فلق. آنها خانه ساخته شده وعده های غذایی برای شوهران خود و کودکان, لباس های ساخته شده برای همه و بزرگ همه چیز که این خانواده را خوردند. زنان نیز قرار است به مراقبت از کسی که بیمار بود. علاوه بر این بیماری های روانی و اعتیاد به الکل نیز اضافه شده برای زنان بار. زنان نیز مسئول دوخت بافندگی و رنگ آمیزی لباس. این gentlewomen مطمئن ساخته شده است که خانه محل آرامش و راحتی را برای شوهر و فرزندان خود از تمام زحمتی و یا بار از خارج کار می کنند. آنها قرار بود به sunbeam در خانه با ساخت دیگران خوشحال است.

زن از “بالا یا نخبگان” لذت می برد تمام امکانات و نعمت است که یک نفر می تواند از فکر می کنم. رقص بود ترجیح تفریح و سرگرمی در میان بسیاری از upper-class زنان و مردان است. به زنان مجرد به طور کلی صرف مقدار زیادی از زمان چت با دوستان خود. طبقه بالا زنان را بسیار کم و یا تقریبا هیچ کارهای خانه. خانم ها نیست انجام کارهای خود اما گفته دیگران چه باید بکنید. آنها فقط قرار است به ازدواج و بالا بردن کودکان!

زنان طبقه پایین مشغول به کار در کارخانه ها و صنایع پوشاک و جواهرات و یا انواع دیگر مشاغل برای حمایت خود را. یکی دیگر اشتغال برای “پایین” طبقه کارگر زنان بود و خدمات داخلی. آن را یک کار سخت به عنوان داخلی بندگان قرار بود به کار هفت روز هفته و دوازده ساعت در روز! درصد زیادی از زنان نیز مشغول به کار به عنوان پرستار در بیمارستان ها و شاغل در ادارات در قسمت بعد از قرن. برخی از زنان نیز وارد مشاغل مانند پزشکی قانون و روزنامه نگاری. این انقلاب صورت گرفت عمدتا در قسمت بعد از قرن بیستم.

خوب در بالا شرح زندگی ویکتوریا ، بر خلاف زنان امروز آنها داده نشده است آزادی انتخاب زندگی خود را — آنها تا به حال هیچ چاره ای جز پذیرش هر آنچه که قرار داده شد قبل از آنها!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *