دسامبر 2, 2022
سامانه گرمسیری نقش مهمی در رونق اقتصادی سرپل‌ذهاب دارد

سامانه گرمسیری نقش مهمی در رونق اقتصادی سرپل‌ذهاب دارد

[ad_1]

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز دوشنبه  با حضور در روستاهای حسن سلیمان، بانی هوان و گرده نو به منظور رسیدگی به مشکلات مردم به همراه جمعی از مسوولان افزود: بخش بزرگی از پیشرفت کشور منوط به مرزداری مرزداران سلحشور است که همیشه ثابت کرده اند پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند از این رو رفع مشکلات مردم به خصوص مناطق روستایی وظیفه مسوولان است.

وی اظهار داشت: اهالی روستاهای حسن سلیمان، بانی هوان و گرده نو بیشترین تولید گندم را در شهرستان دارند لذا نباید مشکل آب داشته باشند از این رو باید به مساله تامین آب بیشتر و اشتغالزایی و اقتصاد منطقه توجه ویژه شود.

امام جمعه سرپل ذهاب گفت: مشکل ساختمان مدرسه دخترانه روستای گرده نو باید حل شود و شایسته نیست که دختران این منطقه با گذشت قریب به چند سال از زلزله هنوز در کانکس تحصیل کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: مشکل تامین آرد روستاییان که خود مردم گندم آن را تولید می کنند باید با همت مسوولان و برنامه ریزی مناسب مرتفع شود.

فاطمی نسب اضافه کرد: رهبر انقلاب با حضور در منطقه دشت ذهاب در ایام زلزله بر لزوم رفع تمام مشکلات مردم این مناطق تاکید کردند از این رو نیاز است که این مشکلات و به ویژه مشکل آب این مناطق پیگیری شده و مسوولان تلاش جهادی و انقلابی برای رفع آن ها داشته باشند.

حجت الاسلام فاطمی نسب در پایان بر رفع مشکلات مردم تاکید کرد و برای پیگیری مسایل و مشکلات آن ها از طریق مسوولان مربوطه قول مساعد داد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با ۹۰ هزار تن جمعیت و برخورداری از هشت دهستان و ۲۲۶ روستا، بیش از ۱۱ هزار مشترک آب و فاضلاب روستایی دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *