اکتبر 26, 2021

سبک ویکتوریایی طراحی صفحه اصلی و قابل توجه آن خارجی

[ad_1]

همانطور که شما احتمالا می توانید حدس بزنید اصطلاح “ویکتوریا معماری’ می آید از زمان سلطنت ملکه ویکتوریا در انگلستان از اواسط سال 1837 تا آغاز سال 1901. در آن زمان انگلیسی ها استفاده می شود به نام سبک معماری پس از پادشاه حاکم در این دوره است. بنابراین این گرایش در معماری برگرفته از بریتانیا بود اما در دیگر کشورها و حتی قاره های دیگر. در گذشته خانواده سلطنتی بسیار علاقه مند بود از هنر و تأثیرات مختلف از آشنا و در نتیجه جالب فرهنگ. این است که چرا این سبک خاص ترکیبی از عناصر از خاورمیانه و آسیای. اعتقاد بر این است که سبک ویکتوریایی بود منتقل و در کشورهای دیگر توسط معماران انگلیسی که مهاجرت به چهار نقطه اصلی جهان در نظر گرفتن دانش خود را از آنچه در روند در خانه به مقصد جدید آنها در پیمودن راه خود را به. که دلیل چرا ویکتوریا خانه ها دیده می شود در استرالیا, کانادا, ایالات متحده آمریکا, نیوزیلند, و غیره. در آن زمان ارتباطات و صنعت حمل و نقل در حال حاضر در حال توسعه به حدی است که اطلاعات می تواند سریعتر به طوری که اخبار برای چه مد در دیگر مکان های از راه دور.

دوره ویکتوریا همپوشانی انقلاب صنعتی به معنی توسعه فناوری. این قطعا کمک به عناصر پیچیده تر از طراحی خانه در زمان. وجود دارد بسیار معمولی صفات از یک خانه ساخته شده است که در این سبک هستند که به شدت متمایز است. اولین چیزی که ممکن است توجه شما را جلب هنگام دیدن یک خانه است که مرتب کردن بر اساس از برج-به دنبال بخشی از سقف است که اغلب در حال حاضر. یکی دیگر از بخشی از سقف این است که شدت سخت تن به تن ساخته شده و به عنوان بخش های مختلف و نه به عنوان یک کل آن را ندارد یک شکل منظم. معمولا شیروانی چهره جلوی یک خانه نه طرف آن است. اما به عنوان سقف تقسیم شده است به بسیاری از قطعات برخی از شیروانی ممکن است تبدیل به یک وری. دیوار در نظر گرفته شده نه به یک اثر صاف به طوری که آنها ساخته شده از بافت زونا. عدم تقارن احتمالا افتخار در طول دوره پس از تمام خانه ساخته شده است با چنین ایده ای در ذهن است. با شروع از جلو ایوان ممکن است گسترش در امتداد یک طرف از خانه و دقیق زیور آلات بر روی نرده. Dormers نیز بسیار معمولی است. بای ویندوز که وضع ظاهری از سطح اصلی از ساخت و ساز نیز بسیار شایع است. خانه ها معمولا از چوب ساخته شده و دارای دو فروشگاه. خارج از ویکتوریا خانه همانطور که در بالا شرح داده شده است بسیار آسان برای تشخیص است.

باور کنید یا نه, سبک ویکتوریایی طراحی خانه است که هنوز هم جالب و جذاب بسیاری است. وجود خانه های ساخته شده که به دنبال آن راه با چند لمس مدرن در اینجا وجود دارد. آنها در واقع یک نوع رمانتیک ظاهر و می تواند تبدیل به غرور و افتخار از هر محله است. امروزه وجود آنها را حفظ روح از گذشته ساخت ملک منحصر به فرد و قابل توجه است. از خارج از آن ممکن است نگاه مانند گرفته شده از یک کتاب تاریخ نیست اما از داخل آنها می توان تزئین شده با توجه به معاصر تمایل اگر این است که چگونه شما آن را ترجیح می دهند. اگر شما می خواهید به یک افتخار صاحب چنین خانه, شما باید بدانید که شما می توانید تغییر فضای داخلی و آن را مطابق با نیازهای خاص خود را و تنظیمات. یک اتاق می تواند تبدیل به یک پیاده روی در گنجه ، آشپزخانه ممکن است تبدیل شود در چنین راهی به طوری که امروز لوازم مناسب می تواند در. یک گاراژ نیز می توان اضافه شده و بدون متفاوت از بقیه از خانه.

برخورد مدرن و نباید در واقع برخورد اما ادغام و ترکیبی در سفارش برای هر دو نشان داده شود و نه فراموش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *