دسامبر 1, 2022
سرمربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه استعفا داد

سرمربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه استعفا داد

[ad_1]

وی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: حدود 2 ماه است که در خدمت شما و مردم خوب و عزیز ارومیه بوده‌ام و چنانکه این مسئولیت برعهده اینجانب گذاشته شده است از نگاه فنی با تمام کمبودها و کاستی‌ها تلاش شده است تا در این مدت تیمی درخور نام و مردم این شهر با پایه‌ای از فوتبال نوین را در دستور کار قرار داده و پایه‌گذاری کنم.

کرم‌پور افزود: این اتفاق در این تیم روی داده و تیم 90 با ارائه فوتبالی زیبا و مدرن که در کمتر از 2 ماه آموزش به آن نایل شد توانست بازی‌های قابل قبول، منطقی و بسیار انعطاف پذیری را به نمایش بگذارد که بازی‌های تدارکاتی چند هفته گذشته خود بیانگر این واقعیت است.

وی ادامه داد: اما جهت رشد و ریشه‌دار کردن این فوتبال در شهر ارومیه نیازمند زمان، امکانات و تجدیدنظر در مسائل و مشکلات خواهیم‌ بود.

سرمربی مستعفی ۹۰ ارومیه افزود: برطرف کردن این موانع خود کمک بزرگی برای رسیدن به فوتبالی مدرن و زیبا و جذابتر خواهد بود تا علاقه‌مندان با شوق و اشتیاقی مضاف به مجموعه پیوسته و کمک حال فوتبال ارومیه باشند.

وی گفت: حدود چند روزی است که بخاطر مناسب ندیدن شرایط ادامه همکاری، از تیم ۹۰ ارومیه جدا شده و از شما مردم عزیز بابت تمام لطف و محبتی که به من داشتید بی‌نهایت سپاسگزاری کرده و از تک تک شما عزیزان و بازیکنان تیم ۹۰ خداحافظی می کنم.

تیم ۹۰ ارومیه امروز در اولین دیدار خود در فصل جدید لیگ دسته یک برابر هوادار تهران در حالی شکست خورد که به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خود نتوانست از بازیکنان اصلی در این بازی سود برده و با تیم امید خود در برابر حریف بازی کرد.

یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه پیشتر اعلام کرده بود که مدیران باشگاه ماشین‌سازی تبریز با عدم پایبندی به تعهدات خود در پرونده شکایت دروازه‌بان اسپانیایی سبب بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه شدند در حالی که این موضوع هرگز به باشگاه ۹۰ ارومیه مربوط نبوده و تنها شانه خالی کردن ماشین‌سازان از تقبل این بدهی است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *