سپتامبر 29, 2022
سرویس‌دهی ناوگان اتوبوسرانی و قطارشهری مشهد در سالروز شهادت امام رضا (ع) برقرار شد

سرویس‌دهی ناوگان اتوبوسرانی و قطارشهری مشهد در سالروز شهادت امام رضا (ع) برقرار شد

[ad_1]

طبق اعلام ستاد پیشگیری از کرونا در استان خراسان رضوی مقرر شده بود فعالیت خطوط اتوبوسرانی عمومی درون شهری و قطارشهری در شهر مشهد از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه ۲۴ مهر ماه تا صبح روز یکشنبه ۲۷ مهرماه تعطیل  شود اما امروز (جمعه) براساس تصمیم دیگری مقرر شد سرویس‌دهی این ناوگان فردا مصادف با سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) انجام شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد در این خصوص گفت: با توجه به لغو تعطیلی سرویس‌دهی قطار شهری در روز شنبه ۲۶ مهرماه، خدمات رسانی خطوط این ناوگان در این روز با یک ساعت افزایش در ابتدای صبح از ساعت ۶ آغاز و تا ساعت ۲۲ انجام خواهد شد.

وحید مبین‌ مقدم افزود: همچین در صورت نیاز از ساعت ۹ الی ۲۰ سرفاصله زمانی رسیدن قطارها به ایستگاه در خط یک به ۴.۵ دقیقه کاهش می‌یابد.

وی ادامه داد: استفاده از ماسک هنگام استفاده از خطوط قطارشهری الزامی است و مسافران باید نسبت به رعایت فاصله فیزیکی و تمهیدات بهداشتی در زمان حضور در ایستگاه ها و سوار شدن به قطار اهتمام ویژه داشته باشند.

مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد نیز در خصوص سرویس‌دهی این ناوگان گفت: براساس مصوبات ابلاغی، خدمات سازمان اتوبوسرانی مشهد روز شنبه ۲۶ مهر ماه در تمامی خطوط از ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود.

عباس اتحادی افزود: با توجه به برگزاری متمرکز مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) در خیابان‌های امام رضا (ع)، آیت الله شیرازی و خیابان طبرسی، تردد اتوبوس ها در این محورها تا تقاطع چهارراه دانش، چهاراه شهدا و شهید گمنام از ساعت ۶ صبح تا پایان مراسم انجام می‌شود و با توجه به حضور مردم به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی ناوگان خطوط سامانه اتوبوس های تندرو تقویت می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.