سپتامبر 29, 2022
سعادتمند: نمی‌گذاریم اتفاق بدی برای استقلال رخ دهد

سعادتمند: نمی‌گذاریم اتفاق بدی برای استقلال رخ دهد

[ad_1]

«احمد سعادتمند» امروز (دوشنبه) تصریح کرد: یک خانواده هستیم و امور باشگاه استقلال را به دست گرفته‌ایم. در باشگاهی هستیم که ۳۰ تا ۴۰ میلیون هوادار دارد و در این مدت درگیر کارهای سخت مربوط به تامین منابع بودیم و نگران هم نیستیم و نمی‌گذاریم اتفاق بدی برای استقلال رخ دهد. از معاونان و کارمندان باشگاه می‌خواهم با انرژی مضاعف، تصور کنید روز اول کاری شماست و با انرژی بیشتری کار را ادامه دهید.

مدیرعامل استقلال افزود: خواهش من این است که همه جوانب را در نظر داشته باشید و نماینده اصیل باشگاه استقلال باشید. همه باید هم قسم شویم تا حقوق از دست رفته استقلال را برگردانیم. استقلال پرطرفدارترین و پرافتخارترین باشگاه ایران است. بدهی ارزی و ریالی داریم که این موضوع ما را اذیت می‌کند و تلاش می‌کنیم تا به نقطه صفر برسیم ولی کار سخت است. باید متحد باشیم و نگذاریم اخبار خانواده خارج شود. عده‌ای تلاش می‌کنند پرونده‌های استقلال را جوری دیگر در رسانه‌ها مطرح کنند.

وی ادامه داد: نباید به خاطر عدم پرداخت یک بدهی، قرارداد جدید امضا کنیم و ۵۰ درصد به قرارداد قبلی اضافه کنیم. نباید بگوییم شفر را با ضرر صفر جمع می‌کنیم و بعد ببینیم که ۵۵۰ هزار دلار باید به او بدهیم. بنظر شما ۵۵۰ هزار دلار صفر است؟ کل حقوق باشگاه استقلال در ماه  ۲۰۰ میلیون تومان است بعد ۱۰ میلیارد صفر است؟ نمی خواهم وارد جزییات شوم ولی جالب است که عده‌ای با افکار عمومی بازی می‌کنند.

سعادتمند در ادامه با اشاره به تغییر چارت باشگاه استقلال، بیان کرد: بعد از مطالعه ساختار باشگاه‌هایی مثل بارسلونا، رئال مادرید، اتلتیکو مادرید، منچستر یونایتد و … چارت آن‌ها را تلفیق کردیم و بعد از بومی سازی آن‌ها، معاونین و شرح وظایف را مشخص کردیم تا ساختار شکل بگیرد. همه بخش‌ها به صورت تخصصی کار دنبال می‌شود. عزیزان با مقام بالادستی خود هماهنگ باشند و در قالب یک خانواده کار را دنبال کنیم.

در پایان معارفه رسمی مشاور اجرایی و برنامه‌ریزی و مدیر حوزه مدیرعامل، معاون مدیریت توسعه و منابع، معاون ورزشی، معاون اقتصادی و بازاریابی، مدیر حقوقی و مدیر روابط بین الملل باشگاه صورت پذیرفت.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.