آگوست 14, 2022

سه دبیرستان پسر مربیان تمام وقت

[ad_1]

معیار برای ساخت این لیست به شرح زیر است: یک لیست قابل توجه از موفقیت های بدون جذب از ورزشکاران توانایی به منظور توسعه یک فهرست کامل بودن جلوتر از زمان خود را (مبتکر) و کمک به پسران به رشد بهتر مردان برای بقیه زندگی خود را (همچنین به عنوان شناخته شده ترک یک علامت در تمام کسانی که او مربی). بدون ado بیشتر:

1) هری جانسون سر پسر Track & Field مربی جنوب یوجین دبیرستان یوجین اورگان 1971-1977 – هفت دولت شد.

زمانی که مربی تیم جانسون (که به زودی شناخته شده در سراسر کشور به سادگی به عنوان “هری”) در زمان بیش از آهنگ برنامه در SEHS آنها تا به حال هرگز موفق به کسب یک دولت پیگیری و زمینه قهرمانی در تاریخچه مدرسه. تنها یک دبیرستان در یوجین تا به حال برنده یک دولت عنوان در مسیر درست خود را رقیب شمالی یوجین دبیرستان ده سال پیش از آن. هری تیم های برنده دولت عنوان اولین سال و هر سال پس از پیروزی هفت مستقیم مسابقات قهرمانی کشور. ورزشکاران خود را تنظیم سوابق ملی در دو و میدانی, اسبدوانی, 6-مایل و 10000 متر اجرا فاصله medley relay و چهار مایل رله (گذشته از آن هنوز هم می ایستد به این روز).

با وجود این واقعیت است که چند بخش-1 بورسیه در دسترس بودند در ورزش دو و میدانی هری ورزشکاران به دست آورده بیشتر کامل بورسیه به دانشگاه های بزرگ بیش از هر دولت دیگر مدارس در هر سال است. این شامل همه اصلی ورزشی (فوتبال, بسکتبال و بیس بال) که تا به حال بسیاری از بورس های تحصیلی در دسترس است.

به عنوان قابل توجه به آمار ذکر شده در بالا هستند بیشتر از آنچه ساخته شده هری بزرگ بود که به راحتی قابل سنجش. چگونه او موفق به ایجاد چنین نزدیک قرضه متنوع در میان اعضای تیم در ورزش از افراد ؟ چگونه او مدیریت را به هر عضو از تیم احساس مهم در موفقیت کلی برنامه ؟ چگونه او نگه داشتن سالمندان در تلاش برای شکستن پنج دقیقه در مایل با انگیزه در یک تیم است که تا به حال چندین دونده در تلاش برای شکستن چهار دقیقه در مایل ؟

من نمی دانم پاسخ به این سوال اما من نمی دانم که او دارای یک صفت من دیده می شود دوباره و دوباره در مربیان/رهبران که اکسل در بالاترین سطح است. او به نحوی که شما برای خرید به روند و خود را به چیزی بزرگتر از شما. در انجام این کار, او همچنین در بر داشت یک راه برای کار سخت سرگرم کننده است. او همیشه بهترین ورزشکاران اما او هرگز قرار دادن هر گونه فشار بر روی ورزشکاران خود را.

او راه جلوتر از زمان خود ذهنی نیز هست. او به ندرت صحبت در مورد برد و با تمرکز بر آماده سازی دانستن است که اگر شما به خوبی آماده شده شما می تواند آرامش و اعتماد به نفس زمانی که به ملاقات آمد. شما به ندرت دیدم ورزشکاران خود را تنگ و یا عصبی. در حالی که تیم های دیگر ورزشکاران بودند “psyching خود را” به مسابقه/رقابت هری شد سست و داشتن سرگرم کننده است. آنها در نگاه همه چیز را به عنوان یک فرصت که نگه داشته فکر بالقوه شکست یک میلیون مایل دور.

من نمی دانم اگر از زیر بود با طراحی یا نه (و من از هری و او نمی خواهد به آن اعتراف اگر آن بود) اما هری تیم های عینک های رنگی مختلف عرق (به جز برای مدرسه نام و نام خانوادگی در پشت آن بود و در مدرسه رنگ: بنفش و سفید). بنابراین در حالی که ورزشکاران خود را آماده می شدند برای رویدادهای خود (سبکبار ذهنی) بسیاری از رقبای خود بودند با مشغول بدانند چه رنگی متفاوت عرق مدلول.

برخی از نوازندگان برتر شد در آبی عرق دیگران بودند در رنگ های نارنجی و قرمز و سبز یا کبود. برخی در هر رنگ سالمندان, اما دیگران بودند juniors و رشته. آن را گیج کننده به بیگانگان و به نظر میرسد که هیچ قافیه یا دلیل اما متوقف نمی ورزشکاران از دیگر مدارس آینده با بسیاری از دلایل قابل قبول. واقعیت کاملا ساده; هر کس رو انتخاب کنید هر رنگی که آنها می خواستند با شروع سالمندان تا یک رنگ زد.

هر چند هری شکست نخورده بود در مسابقات قهرمانی کشور خود را در طول تصدی خود تیم را از دست دادن یک زن و شوهر از دوئل-ملاقات در طول سال. هری به راحتی می تواند برنده همه آنها بیش از حد, اما او استراحت بسیاری از ورزشکاران به کمتر انجام ورزشکاران شانس را از طریق آمده و آنها معمولا انجام داد. این نیز کمک در توسعه خود را به جلو رفتن.

اما وجود دارد یک استثنا در این استراتژی است. هری نفرت و تقلب وجود دارد یک مدرسه خاص با یک اعتبار برای استخدام ورزشکاران دور از مدارس دیگر. زمانی که تیم خود را در مواجهه با آن مدرسه هری خواهد بار همه ورزشکاران بالا و تقریبا بسته که مدرسه از نمره دهی در هر زمان. من باور دارم که نام ارسال یک پیام.

2) هری جانسون, سر پسر, ژیمناستیک, مربی جنوب یوجین دبیرستان یوجین اورگان 1963-1972 – ده مسابقات قهرمانی کشور.

هری شروع به کار در جنوب یوجین دبیرستان راست خارج از دانشگاه به عنوان دستیار مربی تیم ملی فوتبال. به زودی پس از آنها از او خواست اگر او می خواست به مربی خود را با نام تجاری جدید تیم ژیمناستیک. داشتن هیچ تجربه قبلی با ژیمناستیک در هر سطح اما یکی نیست به یک چالش جدید او گفت: بله.

بقیه سابقه است به عنوان این بود که در آن هری توسعه مربیگری خود سبک و ویژگی های رهبری پیشرو تیم به دولت عنوان هر سال قبل از پله پایین.

3) هری جانسون سر پسر صلیب کشور مربی جنوب یوجین دبیرستان یوجین اورگان 1970-1977 – هشت مسابقات قهرمانی کشور.

این به راحتی می توانست یک نقطه برای هری به این سابق ستاره فوتبال و مربی در زمان میل به یک دسته از gangly دوندگان فاصله و آنها را مردان است. تنها دلیل من تعلق می گیرد کار خود را به عنوان میدانی مربی شماره یک شد و تعداد مطلق از متنوع مردم او را به عنوان یکی.

که گفت: او احتمالا بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده برای این کار او در حال توسعه میانه-فاصله و فاصله دونده و او آن را بدون سربار آنها را با مخرب بالا مسافت پیموده شده مانند بسیاری از موفق دبیرستان مربیان را در زمان. اکثر دبیرستان تیم در امریکا لازم نیست که یک رکورد در این مسیر به عنوان سریع به عنوان 4:12. هری مربی پنج از milers به بهترینها از زیر 4:10 دو در حال اجرا تحت 4:05 در خود بیش از حد زمان کوتاه به عنوان سر مربی وجود دارد.

هری تبدیل کردن فرصت های متعدد برای مربی عمده کالج مسیر و عبور کشور برنامه های, اما در نهایت یک فرصت بیش از حد خوب به تصویب آمد. تازه بدوران رسیده های ورزشی شرکت شناخته شده به عنوان نایک تصمیم گرفت برای شروع یک اولین در نوع خود آهنگ تیم به کمک پست-دانشگاهی ورزشکاران برای بازی های المپیک و نایک موسسان Phil Knight and Bill Bowerman توافق کردند که هری جانسون بود به رهبری که تیم که معروف شد به عنوان دو و میدانی غرب است.

که می داند که چگونه بسیاری از مسابقات هری را به دست آورد و زندگی او را لمس کرده بود او در آنجا ماند دیگر ؟ آنچه مشخص است این است که فرهنگ و برخی از ورزشکاران او را پشت سر گذاشت برای جانشینان او برنده یکی دیگر از هشت دولت عنوان در پنج سال پس از خروج خود را.

برای کسی تعجب که چرا من او را بالا 1, 2 و 3 در این لیست ؟ پاسخ این است که دو برابر می شود: 1) فقط به او نقطه بالا به نظر نمی رسد به اندازه کافی برای او extraordinariness و 2) من یک گریزی به لیست و جوایز به طور کلی به عنوان آنها همیشه ذهنی بنابراین من نمیفهمد چرا که نه ؟

“تفاوت بین عادی و فوق العاده است که کمی اضافی است.” • جیمی جانسون

شما می توانید به دنبال سام در توییتر @SuperTaoInc

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.