نوامبر 26, 2022

سی ان ان: نیروهای امنیتی در محل سکونت بایدن مستقر شدند

[ad_1]

به گزارش جمعه شب ایرنا، این مطلب از سوی دو منبع امنیتی به سی‌ان‌ان تائید شده است. یکی از این منابع اعلام کرد که از هفته گذشته یک تیم امنیتی برای حفاظت از بایدن به حالت آماده باش درآمده است. به گفته وی این تدابیر مطابق با برنامه صورت گرفته و حامل پیام خاصی نیست. 

این مقام امنیتی که نامش ذکر نشده است ،‌ادامه داد که افزایش تدابیر امنیتی به طور معمول در جریان انتخابات افزایش می یابد، اما سرویس مخفی ایالات متحده تلاش کرده تا با احتیاط رفتار کند که درباره نتیجه انتخابات سوء برداشت نشود.

چهارشنبه گذشته سی‌ان‌ان از مشاهده تجهیزات امنیتی در کاروان حامل بایدن خبر داد که مشابه تجهیزاتی است که برای رییس جمهوری آمریکا استفاده می‌شود.

سخنگوی سرویس مخفی ایالات متحده از ارائه هرگونه اظهار نظر طفره رفت و به سی‌ان‌ان گفت: بنا به دلایل امنیتی، این سازمان به طور کلی و یا جزئی امکان بحث درباره روش‌ها و یا منابعی که برای ماموریت ها استفاده می‌کند ندارد.

جدیدترین آمار منتشر شده از شمارش آرای انتخابات پنجاه و نهمین دور ریاست جمهوری آمریکا، نشان از افزایش برتری نامزد حزب دموکرات دارد. تاکنون بایدن ۲۶۴ رای الکترال و ترامپ ۲۱۴رای الکترال بدست آورده اند. اگر بایدن ۱۶ رای الکترال جورجیا را بدست آورد، راهی کاخ سفید خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *