آگوست 7, 2022
شنیده شدن صدای انفجار در نوار غزه

شنیده شدن صدای انفجار در نوار غزه

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از المیادین، رسانه های صهیونیستی گزارش دادند: ارتش این رژیم در پاسخ به حملات راکتی ساعاتی قبل به شهرک‌های صهیونیستی ، به غزه حمله کرده است.

همچنین شبکه خبری الجزیره گزارش داد: هواپیماهای رژیم صهیونیستی زمینی زراعی در شرق شهر دیر البلح در مرکز نوار غزه را هدف حمله قرار دادند.

هنوز جزئیات بیشتری درخصوص این حمله گزارش نشده است.

همزمان با برگزاری نشست امضای توافق سازش در واشنگتن، دو راکت از غزه به سمت شهرک‌های صهیونیستی عسقلان و اشدود غلاف غزه شلیک شد که در پی این حمله دستکم ۸ صهیونیست زخمی شدند.

سه‌شنبه شب در واشنگتن قرارداد سازش میان امارات متحده عربی و بحرین با رژیم صهیونیستی در حضور “دونالد ترامپ” رییس جمهوری آمریکا به صورت رسمی امضا شد.

رژیم صهیونیستی با امارات متحده عربی و بحرین روابط خود را عادی کرده و این دو کشور به همراه عربستان سعودی به هواپیماهای اسرائیلی اجازه دادند که از حریم هوایی آن ها استفاده کنند؛ مسأله ای که بسیاری آن را خیانت به آرمان ملت فلسطین خواندند.

به دنبال آغاز روابط رسمی میان ابوظبی و منامه و تل‌آویو، تماس‌ها و دیدارهای زیادی در روزهای اخیر میان دو طرف انجام شد که واکنش شدید برخی کشورهای منطقه از جمله فلسطینی‌ها را به دنبال داشت.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.