اکتبر 4, 2022
شهر شاهو پتانسیل‌های زیادی در بخش گردشگری دارد

شهر شاهو پتانسیل‌های زیادی در بخش گردشگری دارد

[ad_1]

سعدی مصطفی زاده روز شنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات شاهو افزود: توسعه این شهر نیازمند سرمایه گذاری است و با توجه به ظرفیت های موجود ضرورت دارد در سال جهش تولید سرمایه گذاری جدید صورت بگیرد.

وی ادامه داد: شهرداری و شورا نقش اثرگذاری در سرمایه گذاری و تحقق شعار سال دارند.

فرماندار روانسر اضافه کرد: نبود درآمد پایدار در شهرداری شاهو یک معضل اساسی است و شهرداری باید به دنبال خلاقیت و درآمدزایی باشد.

مصطفی زاده، نبود زیرساخت ها و عدم جذب سرمایه گذار را از دیگر مشکلات شهرداری عنوان کرد و گفت: جذب سرمایه گذاری خصوصی می تواند توسعه شهر را تسهیل کند و از سرمایه گذاران استقبال می کنیم.

وی اظهار داشت: شهرداران و شورای شهر بازیگران توسعه شهر هستند که با همدلی، همفکری و هم افزایی باید شتاب دهنده توسعه شهر باشند.

فرماندار روانسر افزود: رسیدن به توسعه شهری نیازمند اعتمادسازی بین مردم است و اولویت اصلی باید بهره گیری از افکار مردم باشد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری نیز گفت: باتوجه به ظرفیت هایی که در شهر شاهو وجود دارد شهرداری باید به دنبال ایجاد درآمدهای پایدار باشد.

سعید سلیم ساسانی افزود: یکی از ضرورت های شهرداری شاهو ایجاد جایگاه C.N.G است که حمایت خواهیم کرد تا با اعطای تسهیلات، شهرداری این جایگاه را ایجاد کند و یک منبع درآمد برای شهرداری شاهو باشد.

وی ادامه داد: مشارکت پذیری یکی از اولویت هایی است که شهرداری باید به دنبال آن باشد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تصریح کرد: شهرداری و شورا باید ساختار منسجمی داشته باشند تا بتوان به اهداف تعیین شده رسید.

ساسانی افزود: شورای شهر باید برنامه توسعه شهر را تدوین کند و شهرداری بر اساس آن حرکت کند و از هر فرصتی برای توسعه شهر باید بهره برد.

شهر شاهو از توابع شهرستان روانسر در سال ۱۳۸۷ و پس از تجمیع روستاهای قشلاق و منصورآقایی به عنوان شهر شناخته شد و شهرداری این شهر نیز در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.