سپتامبر 29, 2022

صادقانه چشم: آنها چه هستند و چگونه شما آنها را دریافت کنید

[ad_1]

خوب شما را خوانده, دستی, رفت و از طریق اصول اولیه فروش زمین خود را با مدیر شده است ضربه زدن برخی از درها و در حال حاضر در حال اجرا یک مسیر خواص روزانه. به عنوان یک یاب شما در حال بیرون رفتن و تلاش برای تماس با صاحب خانه است. در حالی که شما در اموال شما در حال ارزیابی شرایط خارج و محله. این است که تحقیق خود را متوقف کند. شما را به تصاویر خارج از خانه برخی از عکس های این محله و شما در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا اموال سزاوار زمان و تلاش به دنبال در صفحه اصلی. این اولین دیدار این که آیا شما باید تماس بگیرید یا نه تحقیق در طبیعت است.

چه صادقانه چشم و چگونه شما توسعه آنها در این کسب و کار ؟ برای یک یاب به کسب یک پورسانت ما باید با استفاده از هر سفر به عنوان راهی برای نشان دادن پایان خریدار (مدیران ما) چه اموال و منطقه هستند. در طول بازدیدکننده داشته است خود را به اموال شما می توانید علف های هرز و برخی از خواص با توجه به محله و وضعیت جسمی ملک. با وجین کردن خواص آن را اجازه می دهد تا یاب به صرف زمان در خواص است که در واقع رفتن به شما پول. به یاد داشته باشید ما در زمان برنامه ریزی برای خرید یک خانه و اگر دستگاه نتواند به توصیف کنند به اندازه کافی در مورد محله و وضعیت اموال قیمتی که ارائه شده است به صاحب خانه نمی خواهد بهترین قیمت و ممکن است ما پس از آن باید از این فرصت برای خرید ملک.

آن را کاملا در موضع گیری به نفع و کیف بغلی خود را دقیق یادداشت های منطقه و وضعیت اموال در طول هر سفر. ما در تجربه اولین سفر به اموال می خیط و پیت کردن حقایق زیر:

1) ارزیابی محله.

به یاد داشته باشید مردم نه تنها خرید خانه و همچنین محله. اگر محله است و اجرا کردن آن را نمی خواهد خرید. اگر از خانه است که از نظر جسمی مضطرب و سپس شما در حال اتلاف وقت خود را به بیرون رفتن وجود دارد برای تکرار مراجعه کنید. این مسائل شما و خود را مدیر می تواند تصمیم بگیرد که بعد از اولین بار شما را به اموال. در طول زمان شما تبدیل خواهد شد بسیار آشنا با این منطقه مشغول به کار هستید و می دانید که جزئیات هر خیابان. این اجازه خواهد داد که شما برای تبدیل شدن به کارآمد تر. در اینجا برخی از یادداشت ها را از عدم موضع گیری در مورد محله.

“خانه نیست..جاده شلوغ.. واقع در نزدیکی مسیر 28.”

“شلوغ و با صدای بلند بخش از بلوار.”

به ما می گوید که آن را ممکن است سخت رساله بنابراین ما باید به قیمت درآمده است.

“خوب منطقه هر چند (درخت عرعر و جنوب خیابان).”

“تقریبا در گوشه ای از 18 و fitzwater – “

توجه داشته باشید این است که از یک یاب که کاملا آشنا با منطقه خود و در حال حاضر می داند خیابان. این همچنین بدان معنی است که مدیر می داند که در این منطقه هست.

“نزدیک یک ورزشگاه (محل خوب).”

امکانات رفاهی که مردم ممکن است لذت ببرید. Ballparks, پارک, پایین خیابان, از, خرید, ساحل, دریاچه, قایق رمپ بزرگراه و غیره. همه به ما کمک کند تصمیم می گیرید محله با ارزش است.

“آرام کنار خیابان. بعد به زمین. خوب محله. خانه در شکل خوب است. سخت برای پیدا کردن. پیر سرسره Rd به پایان می رسد در مرطوب زمین.. فرمت میدارد تا پس از مرطوب زمین است.”

تالاب ها می تواند باعث گران تر سیستم سپتیک اما همچنین ممکن است به ارمغان بیاورد در ارزش بیشتری است. آرام کنار خیابان عالی رساله نقطه.

“مجلل محله. بزرگ خانه بزرگ محله و معاصر سبک وان آب داغ و جدید استخر شنا در پشت تمام حصار در تخته سنگ در سالن انتظار طبقه چوب جنگلی.”

این به ما می گوید که ما در برخورد با هر یک قدم تا خانه و یا پایان بالاتر ، نیاز به بسیار دقیق دانش بازاریابی. سخت تر به فروش. نیاز به یک بزرگتر ،

“حیاط به خوبی نگه داشته اگر چه چمن بود پر از علف های هرز. استخر باز نمی شود اگر چه آن را پر از آب است. محله ای است که به خوبی نگهداری می شود. خانه در یک کوچه بن بست.”

این یک نمونه حومه خانه است که ما می خواهیم برای رفتن به بسیاری از بار.

“ملک unkept. بسیاری از “مسائل” در پشت حیاط و در کنار خانه. بدون پرده. سگ در خانه. دختر لذت بخش بود. محله خوب است. آرام و خانه در منطقه فوری به خوبی نگه داشته است. ترافیک نور بود.”

خوب توجه داشته باشید توصیف محله عالی برای سرمایه گذاری.

“همسایه در شکل خوب است. چند properities برای فروش. این ملک دارای یک حیاط بزرگ در عقب. نه به خوبی نگه داشته است. به نظر می رسد به یک کلبه که تبدیل شد به یک زمان اقامت. به احتمال زیاد باید سپتیک مسائل. جدول بالا آب. نمایی از دریاچه بدون مانع است.”

دوباره اطلاعات زیادی در این توجه داشته باشید. ما می دانیم که وجود خواهد داشت یک سپتیک موضوع را با جدول بالا آب. آب نمای خانه همیشه می افزاید: ارزش. کلبه تبدیل بدان معنی است که هر توانبخشی به نور ساخت و ساز. فریم از کلبه در این منطقه غیر قابل اعتماد است. چند خواص برای فروش به ما می گوید ما باید تحت قیمت گذاری این برای فروش قبل از اینکه دیگران را اگر از ما خرید ملک.

“منطقه است به طوری که …سراسر از مدار شهرستان در bustleton و cottman.”

در اینجا ما می دانیم که فروش مجدد سخت تر خواهد بود در یک منطقه تجاری و یا در مجاورت یک منطقه تجاری را در خانه کمتر مطلوب است. باید بر این اساس قیمت در خرید و فروش.

“محله عالی منطقه برککتن و خانه در آن منطقه انجام فروش در اواسط $400 به تازگی”

کاملا پایان بالا محله شهر برککتن. من شخصا دور ماندن از بالا پایان یک یقه آبی منطقه مگر اینکه آن را سرقت.

2. ارزیابی در خارج از خانه

در اینجا هدف شما این است برای آموزش مدیر خود را در مورد وضعیت خانه از خارج است. این اجازه خواهد داد که او را به شروع به قرار دادن با هم یک واقع بینانه نوتوانی بودجه. سریع تر نوتوانی بودجه قرار داده است با هم سریعتر شما می توانید در حال حاضر یک پیشنهاد است. بیشتر ارائه می دهد را برابر بیشتر می پردازد.

به عنوان یک یاب شما در حال تلاش برای توصیف آنچه می بینید با در نظر گرفتن تصاویر و کمک به مدیر پیدا کردن شکل خانه قبل از خرید ملک. به یاد داشته باشید ما در حال گرفتن یک فرایند است که معمولا شامل بازرسی خانه, وام مسکن, احتمالات, بانک تامین مالی و غیره. و تلاش برای تصمیم در چند روز پس از تماس با صاحب خانه. به شما کمک کند با این روند با جمع آوری اطلاعات لازم برای ایجاد یک ارائه به عنوان به خوبی به عنوان این قرارداد را امضا کردند. در اینجا برخی از یادداشت های اخیر از برخی از عدم موضع گیری و amn تجزیه و تحلیل داشته باشید.

“خارج از خانه است که به خوبی نگهداری می شود. داخلی خالی بود و در نزدیکی حرکت کردن بیماری است. اما نشستن در آشپزخانه و از دیدگاه من هیچ چیز کوتاه از تعمیرات اساسی کامل مورد نیاز است.”

از یادداشت به نظر می رسد مانند یک نور ثابت کردن که به ما اجازه خواهد داد به خرید در قیمت مناسب. جدید آشپزخانه هستند آسان به نصب و اضافه کردن دلار برای دلار ارزش.

“خارج از ملک است که در شرایط خوبی است. سادگی landscaped. دسترسی اصلی نیست Wellington جای آن است که از منحنی خیابان. عکس از جلوی خانه رو Wellington محل.”

عالی توجه داشته باشید به نظر می رسد که این اموال خواهد بود خوب خرید.

“طوفان ویندوز هیچ محوطه سازی. آجر پایین/نیمه shingledtop1/2 خاکستری سیاه و کرکره. طوفان ویندوز.”

طوفان ویندوز = ویندوز احتمالا پنجره تنها نیاز به تمام ویندوز جدید احتمالا. اطلاعات بیشتر در مورد خانه است که نیاز به تصمیم می گیرید که آیا آن را به ارزش ،

“خانه در مرتع پرورش احشام دو ماشین گاراژ فیروزه چادر بیش از پنجره خانه به طور متوسط میانگین محله گوشه بسیاری است.”

به اندازه کافی توضیحات در مورد اموال خود را به تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با آن ؟ خوب رنگ توضیحات اما آنچه در مورد این شکل از سقف ویندوز ،

“کم متوسط شکل واحد محل سکونت سعی کردم به صحبت پرتغالی ناموفق بود کنار کشور باغ است.”

خواندن این یادداشت من انتظار دارم که در رساله فروش در تخفیف با توجه به شکل آن است. ممکن است در نظر گرفته جسمی مضطرب اگر ما تا به حال اطلاعات بیشتر.

“کوچک قایق در حیاط. کوچک تگزاس با گاراژ و متصل breezeway. قرار دادن یک ظرف غذا واقعی است. نیاز سقف و تمیز نیاز دارد, رنگ, هیچ, محوطه سازی, آشغال در پشت. قدرت خاموش در 6/6/06.”

این توجه باعث می شود آن را روشن است که این خانه را نمی توان خرید مگر اینکه آن را سرقت. این پیمانکار توانبخشی و نه از نظر مالی مضطرب صفحه اصلی. احتمالا بایگانی

“این بهترین خانه در خیابان. فلموته خیابان به نظر می رسد طبقه بندی تجاری و مسکونی. خواص دیگر در خیابان به نظر می رسد سرمایه گذار متعلق به چند famlies و چند تک خانواده ها شبیه به موضوع اموال.”

از توجه داشته باشید که ما در یک انتقالی محله. نیاز به توضیحات بیشتر شکل خانه به تصمیم می گیرید اگر این یکی ما باید در حفظ و در مسیر.

“خانه خالی است. سقف نزدیک EOL سیمان کار OK جانبداری OK داخل looed OK از طریق پنجره.

خانه در OK, شکل, شده, پیر aspestos جانبداری و نقاشی شده.”

در اینجا ما به اندازه کافی می دانیم که ما نیاز به قیمت از سقف, سیمان, کار و غیره.. خوب توجه داشته باشید برای بررسی.

“6/9 خانه, سوار کردن, خشن شکل در خارج است.”

به احتمال زیاد آرشیو این یکی. سوار کردن و شکل معمولا به معنی یک پیمانکار نوتوانی.

“خوب ملک نیازهای جلوی خانه و درب گاراژ. برای فروش توسط مالک علامت.”

خوب توجه داشته باشید کمک می کند تا با ناتوانی بودجه اما می تواند با استفاده از یک خلاصه سریع از دیگر بخش های خانه است.

نتيجهگيری: یاب فروش و حقیقت یاب از اموال. هر وقت یاب می رود به اموال او/او را پیدا خواهد کرد بیشتر در مورد محله و ملک در سوال. بیشتر اطلاعاتی که مدیریت آسان تر از آن است که برای کشیدن ماشه و خرید یک ملک. به یاد داشته باشید صاحب خانه می خواهد صبر کنید تا آخرین لحظه برای فروش. آن سخت است برای مدیریت سرمایه گذاری هزار دلار بدون اطلاعات درست است. بیایید سعی کنید به آن را آسان برای خرید توسط پالایش یادداشت به یک نقطه که در آن ملک آماده است برای خرید. این را locator بیشتر معاملات و پول است.

[http://frontgateconsulting.com/]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.