آگوست 18, 2022

صدها مورد مواد مخدر غیرقانونی را در عطارهای یک شهر کوچک کشف کنید

یک مقام بهداشت گفت: صدها مواد مخدر غیرقانونی در عطرهای لردگان کشف شده است.
به گزارش گروه اجتماعی “خبرگزاری دانشجو” ، یک مقام بهداشت از کشف صدها مواد مخدر غیرقانونی در عطرهای شهر لردگان خبر داد.

محمد جان جلیل پیران با اعلام این خبر گفت: در پی گزارش های عمومی و پیگیری های کارشناسان نظارت بر بهداشت و سلامت محیط زیست این شبکه و همکاری بسیار خوب اماکن عمومی فرماندهی انتظامی لردگان ، در حین بازرسی از عطرها در شهرستان لردگان ، مقادیر قابل توجهی از مواد مخدر منقضی و غیرقابل استفاده پس از طی مراحل قانونی کشف و ضبط شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لردگان گفت: این مواد شامل پودرهای غیرقانونی ، عرق ها ، قرص های ترامادول ، متادون ، ریتالین و شربت متادون است.

وی ضمن تقدیر از همکاری خوب اماکن عمومی فرماندهی انضباطی لردگان و از همکاریها و گزارشهای ارزشمند مردم و تلاش خستگی ناپذیر خبرگان در زمینه بهداشت محیط و نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر و تشکر کرد. غیرمجاز ، به جز در کلاس های مجاز ، اقدامات لازم را برای انجام اقدامات قانونی لازم برای جمع آوری آنها در شبکه بهداشت و درمان شهرستان گزارش می دهد.

جلیل پیران خاطرنشان کرد: 165 قرص متادون ، 5 بطری متادون ، 800 قرص ترامادول ، 300 بطری غیر مجاز تعریق ، 100 عدد پماد ، 500 پودر ، 50 اسپری ، 5 لیتر سم ، 500 قرص از تاریخ قبل ، 500 قرص قرص سیل Dinafl در حین بازرسی مورد بازرسی قرار گرفتند. همه موارد غیرمجاز و منسوخ شده که عطاریان اجازه فروش آن را ندارند ، مصادره شدند.

برای ادامه مطلب کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.