نوامبر 29, 2022
طرح فاصله گذاری اجتماعی در شعب اخذ رای البرز اجرا می شود

طرح فاصله گذاری اجتماعی در شعب اخذ رای البرز اجرا می شود

[ad_1]

غفور قاسم پور روز دوشنبه به ایرنا گفت : شیوع کرونا روند برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم و تبلیغات نامزدها را نیز کمی متفاوت تر از گذشته ساخته است.

وی تاکید کرد: براین اساس تمرکز در تبلیغات بر روی فضای مجازی است و هر گونه تبلیغات باید از کانال  رسانه ها صورت گیرد. وزارت کشور این بستر را نیز فراهم ساخته تا بخشی از اطلاع رسانی نامزدها از طریق  شبکه های  استانی انجام شود.

قاسم پور گفت: بر این اساس و طبق ابلاغ وزارت کشور، مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم  روز جمعه ۲۱ شهریو ماه  برگزار خواهد شد.

وی یادآورشد: به دستور استاندار البرز تمهیدات برگزاری مرحله دوم انتخابات پیش بینی شده است .

 ۹۰۸ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد پیش شده  که از این تعداد  ۷۰۴ شعبه در کرج و آسارا ،۱۵۶ شعبه در فردیس و ۴۸ شعبه در اشتهارد فعال خواهند شد. 

در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس که دارای ۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است رقابت بین ۲ داوطلب  به دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کشانده شد.

حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد مشمول شرایط قانونی برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و تا به این لحظه شورای  نگهبان ۲۱ شهریورماه را زمان برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام  کرده است.

در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرج سه هزارنفر مامور محافظت از صندوق های اخذ رای بودند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه دوم اسفندماه در سراسر کشور برگزار شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *