سپتامبر 25, 2022
طرح پاکسازی شهر چابهار آغاز شد

طرح پاکسازی شهر چابهار آغاز شد

[ad_1]

عبداله میربلوچزهی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: داشتن شهری سالم،تمیز و پویا حق تمام شهروندان چابهاری بوده که این طرح از محله گلشهر این شهر آغاز شده و امیدواریم مردم ما را در این امر یاری کنند.

وی با اشاره به اینکه چابهار مکانی اقتصادی، گردشگری و دروازه تجارت سیستان و بلوچستان است، افزود: از شهروندان چابهاری این انتظار می‌رود که نسبت به رهاسازی نکردن پساب خانگی و زباله، جلوگیری از رفتار نابهنجار برخی همسایگان در بحث ریختن نخاله و پساب خانگی نهایت همکاری را با نیروهای شهرداری داشته باشند.

معاون خدمات شهری چابهار گفت: در صورت همکاری و همراهی شهروندان اجرای طرح جمع‌آوری زباله از درب منازل برنامه‌ریزی و اجرایی خواهد شد.

وی از تلاش شبانه‌روزی نیروهای شهرداری در امر نظافت شهر قدردانی کرد و افزود: نیروهای شهرداری نسبت به جمع‌آوری شاخ و برگ انتهای بلوار باهنر و بوستان نارگیل خیابان سجاد، پاکسازی بلوار صیاد جنوبی، جمع‌آوری شاخ و برگ محوطه تصفیه خانه بیمارستان امام علی(ع)، جمع‌آوری زباله منطقه ۲۸، پاکسازی و نظارت شبانه بوستان‌ها، رفع عیب روشنایی المان میدان شهدا، آبیاری و جمع‌آوری زباله‌های پراکنده میادین سپهبد شهید سلیمانی، جمع‌آوری شاخ و برگ‌های بوستان وحدت، میدان شیلات، بلوار امام(ره)، پاکسازی بوستان صدف، آزادگان و وحدت اقدام کرده‌اند.

میربلوچزهی اظهارداشت: همچنین به منظور ارتقای امنیت و زیباسازی محیط شهری نسبت به رفع عیب سوختگی کابل پایه تیرهای بوستان فردوسی، تعمیر و تعویض توپی‌های پایه روشنایی بوستان وحدت و رفع سوختگی روشنایی پارک موج اقدام شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.