نوامبر 29, 2022

عبور از کسب و کار کوچک با راندمان عمل (SBEA) خبر خوب برای کارفرمایان

[ad_1]

در دسامبر 19, 2014, پیشگیری از افزایش مالیات قانون سال 2014 به قانون امضا شده بود. این شامل اجرای کسب و کار کوچک با راندمان عمل (SBEA) که اصلاح قانون درآمد داخلی برای ایجاد یک برنامه صدور گواهینامه های حرفه ای سازمان کارفرما (PEOs).این برنامه صدور گواهینامه باید از بین بردن برخی نگرانی کارفرمایان ممکن است در مورد همکاری با PEO.

چه SBEA انجام دهید ؟

در PEO رابطه PEO جمع آوری و remits مالیات اشتغال برای مشتریان خود و پيشگيري کارکنان. در حال حاضر قانون مالیات تا حدودی مبهم در مورد است که در نهایت مسئول خودداری و پرداخت این مالیات اشتغال در PEO محیط زیست – مشتری یا مردم را. این SBEA حذف هر گونه ابهامات توسط روشن است که این مردم را که مسئول کننده فروکش کننده فدرال مالیات حقوق و دستمزد به IRS. به این ترتیب کارفرمایان که با استفاده از گواهی PEOs به حواله خود را مالیات حقوق و دستمزد حفاظت شده تحت قانون.

علاوه بر این SBEA:

  • کمک های مالی خبره PEOs روشن اقتدار به جمع آوری و پرداخت فدرال مالیات اشتغال در نمایندگی از مشتریان خود را تحت PEO EIN (شماره شناسایی کارفرما) برای دستمزد PEO می پردازد به پيشگيري کارکنان;
  • فراهم می کند حفاظت برای PEO مشتریانی که پرداخت حقوق و دستمزد فدرال تعهدات مالیاتی از طریق PEO و کشورهای PEO مشتریان هرگز در قبال کسانی که مالیات ؛
  • نظر مردم را جانشین کارفرما. این حذف مالیات مضاعف از FICA و FUTA هنگامی که یک مشتری می پیوندد و یا برگ یک PEO اواسط سال. قانون روشن است که دستمزد کارکنان پایگاه نمی خواهد راه اندازی مجدد هنگامی که پیوستن یا ترک PEO اواسط سال;
  • برقرار است که مشتریان و نه PEO می تواند ادعا می کنند برخی از اعتبار مالیاتی مربوط به مالیات اشتغال (اعتبار مالیاتی فرصت کار برای مثال). این حذف هر گونه عدم اطمینان و تایید PEO مشتریان ممکن است ادعا می کنند همان اعتبار مالیاتی است که آنها را می توان تحت عنوان ادعا می کنند اگر هیچ PEO ارتباط است.

فرآیند صدور گواهینامه

این SBEA وظایف IRS با ایجاد یک گواهینامه داوطلبانه برنامه برای PEOs قبل از ژانویه 1, 2016 تاریخ موثر از قانون است. برای واجد شرایط برای IRS گواهینامه PEOs باید با طیف وسیعی از استانداردهای سختگیرانه از جمله:

  • خاص مطابق با الزامات مورد نیاز – PEO باید حفظ یا 50.000 دلار اوراق قرضه یا اوراق قرضه برابر با 5 درصد از PEO فدرال اشتغال بدهی مالیاتی برای سال گذشته (تا حداکثر $1 میلیون);
  • اخذ و ارائه IRS مستقل بررسی های مالی از گواهی شرکت حسابداری;
  • فصلنامه ممیزی توسط یک شرکت CPA در مورد پرداخت تمام مالیات اشتغال;
  • هیچ سابقه کیفری;
  • پاک پرداخت مالیات تاریخچه;

CPEhr استقبال عبور از SDEA و IRS برنامه های صدور گواهینامه. CPEhr در نظر دارد به طور داوطلبانه شرکت فرآیند صدور گواهینامه برای اطمینان از بالاترین استانداردهای پاسخگویی و قابلیت اطمینان را به مشتریان خود.

خلاصه

با محبوبیت رو به رشد حرفه ای سازمان کارفرما و مداوم و عدم اطمینان از بسیاری از قوانین مربوط به PEO/مشتری ارتباط CPEhr تحسین عبور از SBEA که در حل بسیاری از این بی قراری مسائل. علاوه بر این بسیاری از PEOs در حال حاضر نه پایبند به هر صنعت اعتباربخشی برنامه و قانون جدید را فراهم می کند یک پیام قوی به کسب و کار در سراسر کشور است که با استفاده از یک گواهی PEO به خود را مدیریت حقوق و دستمزد و بدهی مالیاتی امن و مسئول راه برای اجرای کسب و کار خود را.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CPEhr حرفه ای سازمان کارفرما, خدمات, لطفا با ما تماس بگیرید [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *