آگوست 16, 2022

عروس مو لوازم جانبی در سراسر سنین

[ad_1]

لوازم جانبی لباس عروس در گذشته و حال

یک لباس عروس شرکت طراحی و خانمها که نمی تواند پیدا کردن لوازم جانبی ما می خواستیم برای خود ما مراسم عروسی ما خیلی خوشحال می شود قادر به کمک به عروس’ امروز که به دنبال خود کامل لوازم جانبی عروسی.

هنگامی که عروس را از ما بخواهید که در آن ما به ما الهام بخش برای طرح های ما, ما عاشق آنها گفتن چگونه خود ما مادر بزرگ لباس و دیگر با سر به لباس از بار رفته تا نور خلاق ما جرقه. نتایج ما را منحصر به فرد خود را پیچ و تاب در طرح های از گذشته های دور برای آوردن عروس طعم خیره کننده قطعات ویکتوریایی و ادواردی هنرمندان تولید شده در آن.

در سراسر سنین, لباس عروس, طرح لوازم جانبی به نظر می رسد به رفتن در اطراف در محافل و در اینجا ما به یک طعم و مزه از هر دوره به طوری که هنگامی که شما را انتخاب کنید لباس خود را, شما قادر خواهید بود برای مطابقت آنها را با تکمیل لوازم جانبی را با توجه به نه تنها خود عروس و اما لباس و موضوع آنها در حال رفتن برای.

به عنوان مثال لباس عروس headpieces از قرن گذشته

قبل از دوره کلاسیک هنوز هم تا به حال تاثیر آن به 1900s که در آن لوازم جانبی لباس عروس تواند و نه اسراف قطعه بیانیه. عروس اغلب عینک حجاب و گاهی اوقات خود را, لباس عروس, لباس تر بودند مانند headpieces با توجه به اندازه و ornateness. بسیاری از آنها با پوسته با کریستال و مروارید و گل ابریشم برای ایجاد یک بزرگ و زیبا عکس. اما بعد از عروسی ملکه ویکتوریا به شاهزاده آلبرت با خود واقعی و شکوفه پرتقال مو واین شروع عروس که می تواند استطاعت به پوشیدن واقعی گل در موهای خود را. ملکه ویکتوریا شکوفه پرتقال مو تاک حفظ شد در موم و تکرار استفاده از موم و گل و طرح های که من و خواهرم را تکثیر با مدرن پیچیدگی و جذابیت در ما کمی بوتیک در بکولل, Derbyshire.

در حال حرکت به سال 1920 شما ‘چرخش’ الهام گرفته از قطعات که پوشیده بودند با کوتاه تیز برش سبک های مو و شد در برخی موارد چشمگیر بود و مجموعه مد صحنه است که به نظر می رسد در دهه های بعد. Headpieces بودند اغلب فرسوده و کم کردن بیش از پیشانی با لباس عروس لباس بودن تسمه پر diamantes کریستال و bling. با رها کردن کمر لباس که هنوز بازی مهم مد نقش رفتن به 1930s.

سال 1930 دیدم سنتی با احیای حجاب نقش مهمی را بازی میکند و اغلب را پوشش کل سر ایجاد یک رنگ و لعاب محجبه کلاه اثر شناخته شده به عنوان ‘ژولیت کلاه’. گاهی اوقات عروس انتخاب هاله از توری روبان و گل برای ایجاد یک نرم و نگاه زنانه برای عروس ارایش مو هر بسیار قابل توجه و سنگین.

نه همه 1940 عروس تا به حال همان انتخاب لباس عروس لباس به عنوان ملکه الیزابت که در سال 1947 اما در این تند و تلخ سال های جنگ عروس می خواستم سنتی, شاهزاده خانم, tiaras با کریستال و شاین. با جریان کلیسای جامع ظهر حجاب بودن منظور از روز و در بار کامل سرلوحه بودن انتخاب عروس از 40 نگاه به سادگی خیره کننده.

جکی O و بازیگران از خروش 50 ایجاد یک موج جدید از زرق و برق است که فیلتر شده راه خود را از طریق به روزمره عروس. با کوتاه ترد و لودگی حجاب تیمی با پیچیده, لباس عروس, لباس های 1950 عروس می خواستم glitz و زرق و برق و اگر چه توری بازی یک بخش بزرگ و پر ژولیت کلاه هنوز هم مد روز, همه چیز بودند hotting ،

60 دیدم چند سبک های مختلف رقابت برای جلب توجه. این جنبش هیپی دیدم دیزی زنجیره ای بلبل blousy طبیعی و ساده خلاقیت در حالی که وجود دارد این عروس با پف کرده سبک های مو که می خواستند سنتی کریستال تاج و طولانی جریان حجاب. بزرگتر از سبک های از لباس عروس لباس به نظر می رسید به نظر می رسد دوباره در دهه 60 با برخی از عروس مایل فولر هاله اثر قطعه به ایجاد یک بیانیه علیه ساده تر کمر cinching لباس.

در سال 1970 شخصی ما مورد علاقه دوران برای لباس عروس و لوازم جانبی که دیدم یک مقدار زیادی از غیرمتعارف عروس با گل circlets و جریان قفل. در عین حال بیش از حد فقط به عنوان محبوب شد کامل کلاه پادشاهی bonnets headpieces و در برخی موارد زیادی blousy کلاه است که شروع به تبدیل شدن به یک انتخاب برای برخی از, همراه با سنگین تر و کشنده قرص جعبه کلاه با birdcage شدهاند.

وای سال 1980! کمان کمان در همه جا همراه با ساتن روبان گل و پرتال تخصصی اولی. سال 1980 را دیدم بزرگ شده, شدهاند, ruffles و کمان و لباس عروسی قطار, اگر چه بسیاری از عروس تصمیم گرفتند برای 25ft زیبایی است که پرنسس دایانا بود!

به 90 با کنتراست واقعی در مد و کمی از مخلوط را به لوازم جانبی لباس عروس. عروس شد امید بستن به صورت سنتی tiaras پر از کریستال و متفاوت و در عین حال دیگران بودند و با تجربه تجدید حیات و لباس که تکیه به سمت Tudoresque نه قبل از سبک کلاسیک با طول کامل capes یا watteau کامل سلاح های توری دوزی و ماریون الهام گرفته از بی گناهی. در اواخر دهه 90 و به 00 خبر, قدیمی, قطعه شروع به بازی با قطعات ساخته شده به طور کامل از عتیقه و جواهرات و اشیای قیمتی. به ترکه از فردا می شد ایجاد شده است.

تا به دوران مدرن و قدیمی است که هنوز هم بسیار منظور از روز است. با خدمات ما را به عنوان سمبل یک عروس خود موروثی قطعه به لوازم جانبی و یا حتی بازگرداندن مادربزرگ اصلی سرلوحه عروس ردی ادعای خود را به فردیت زرق و برق و یک جنبه منحصر به فرد خود را به روز است که می تواند بسیار اغلب تولید انبوه در مورد آن احساس.

بنابراین ما تشویق همه عروس به نشستن با یک cuppa های قدیمی آلبوم های خانوادگی و خود را غرق در خود و خانواده و تاریخی جذابیت برای به دست آوردن الهام بخش است که تضمین زیبایی از گذشته آزمون زمان ایستاده. اگر شما یک عروس که به صورت موروثی ما می تواند ارائه کامل خدمات ترمیم و یا ارائه خیره کننده عتیقه و پرنعمت الهام گرفته از لوازم جانبی برای تکمیل هر عروس به سبک منحصر به فرد.

من و خواهرم مفتخر به ارائه یک سرویس کامل برای عروس خود را با مادرش در قوانین خدمتکاران و خانواده را منحصر به فرد و uncontrived نگاه به او در روز عروسی. ما مشتاقانه منتظر شنیدن از شما و یا شما خوش آمد به ما کمی بوتیک در lovely بازار شهر Bakewell, Derbyshire در اوج منطقه پارک ملی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.