نوامبر 27, 2022

عقیق سیاه – معنی سنگ

[ad_1]

مرمر یک سنگ یمانی که به عنوان ریز کوارتز. نام خود را از بندر Calcedon واقع در دریای Narmara. این برای اولین بار استخراج وجود دارد. امروز مرمر استخراج شده است در سراسر جهان از جمله هند و برزیل و کالیفرنیا و اروگوئه. آن را مورد استفاده برای ایجاد پایه ای برای طلا و تزیینات مختلف سنگ های دیگر. آنها معتقد بودند که مشکی بود و ناخن بریده از الهه ونوس که سقوط به رودخانه برای ایجاد سنگ. عقیق به معنی پنجه و یا ناخن به این دلیل است.

در مد, عقیق محبوب دوران ویکتوریا بود. آنها استفاده می شود توسط زنان ثروتمند است که در حال عزاداری. آنها محبوب ساخته شده توسط ملکه ویکتوریا که با استفاده از آنها به سوگواری مرگ همسرش چهل سال. از آنجا که رنگ های دیگر از سیاه و سفید بودند و ممنوع شده توسط قانون آن را بسیار محبوب شد. آن را نیز توسط سازندگان طلا و جواهر که به هنر دکو. پس از سیاه مردانه, رنگ, مردان معمولا ترجیح می دهند از این سنگ برای طلا و جواهر خود را. بسیاری از خرافات دور عقیق سیاه. برای ایرانیان و هندی عقیق سیاه و سفید است که یک محافظ و گارد در برابر چشم بد. برای کسانی که مبتلا به دردهای دوران بارداری و زایمان, عقیق سیاه و سفید نیز استفاده می شد. امروز مردم با استفاده از طلا و جواهر عقیق سیاه به کاهش انگیزه و کنترل خود. آن درایو را منفی و کمک می کند تا پوشنده تمرکز بر روی کاری که در دست. برخی می گویند که آنها را عاشقانه به زندگی خود را. گفته شده است که با پوشیدن لباس مشکی حلقه را کمک به درمان هر گونه مشکلات پوستی از جمله پسوریازیس. بسیاری از مردم خیس عقیق در آب و سپس استفاده از آن به عنوان یک عامل پاک کننده.

سیاهی عقیق باعث می شود آن را بسیار منحصر به فرد است. اما ممکن است آنها را مستعد به خش. اگر این مورد است, شما به سادگی باید به چرم گاومیش کردن سنگ. شما نیاز به برخی از طلا و جواهر لهستانی و برخی از پارچه. فقط اعمال لهستانی به عقیق طلا و جواهر با استفاده از یک پارچه نرم و شما می توانید آن را تمیز با آب و اجازه دهید خشک شود. استفاده از یک ذره بین برای بررسی سنگ نزدیک است. روغن زیتون را کمک به مهر و موم سنگ و محافظت از آن را از هر خراش.

اکثر مردم تصور غلط است که عقیق است و نیمه قیمتی. وقتی که می آید به طلا و جواهر lingo این بسیار نادرست است. برخی از مراجعه به آن به عنوان زینتی, اما آن است که واقعا نه فقط تزئینی است. اصطلاح زینتی نیز insinuates که عقیق هیچ ارزشی ندارد.

در مردان, طلا و جواهر, عقیق سیاه و سفید است که یک عامل اصلی. عقیق حلقه معمولا محبوب ترین مرد خرید طلا و جواهر به عنوان حلقه مهر نیز مورد علاقه خود را. این ساده قطعه از جواهرات است که می تواند تفاوت در نگاه روزمره خود را. به دلیل آن است که سیاه ترین مردان ترجیح می دهند این سنگ. آن است که بسیار رنگ ثابت و بسیار مردانه پرنیان. همه می توانند از مزایای استفاده از خواص عقیق سیاه و سفید طلا و جواهر. شما همچنین پیدا کنید که آن را به خوبی متناسب با اکثر سلیقه و می رود هرگز از سبک به نظر می رسد مانند عقیق سیاه و سفید است که در اینجا به ماندن بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *