نوامبر 29, 2022
عملیات روکش محور شاهین‌دژ - تکاب به طول ۱۵ کیلومتر آغاز شد

عملیات روکش محور شاهین‌دژ – تکاب به طول ۱۵ کیلومتر آغاز شد

[ad_1]

کاظم پاشایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پروژه تحت پیمان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی بوده که برای اتمام آن اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: شروع قیرپاشی و آسفالت مسیر مورد نظر به محض مساعد شدن وضعیت جوی در چند روز آینده اجرایی خواهد شد که با تکمیل شدن این پروژه، روکش کل محور شاهین دژ_تکاب به طول ۸۵ کیلومتر کامل می‌شود.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شاهین‌دژ اضافه کرد: قطعه سوم شاهین دژ _مایین بلاغ هم به طول ۳.۵ کیلومتر رگلاژی و هشت کیلومتر آن لکه گیری و قیرپاشی و ۲ کیلومتر هم آسفالت انجام شده و به محض مساعد شدن وضعیت جوی دوباره عملیات آن ادامه پیدا می‌کند.

پاشایی با بیان این نکته که تقویت زیرساخت های حمل و نقل جاده‌ای یکی از مهمترین راهکارهای توسعه پایدار در هر منطقه است، اظهار داشت: با تعامل مسوولان شهرستان و رویکرد مثبت دولت بتوان در آینده نزدیک شاهد تحولی خوب در توسعه جاده‌های ارتباطی بود.

وی بیان کرد: شهروندان و مسافران این شهرستان در فصل بارش قبل از سفر بهتر است از وضعیت جاده‌ها با تماس با شماره تلفن ۶۳۲۲۷۳۰-۰۴۴۴ اطلاع پیدا کنند.

شاهین‌دژ دارای ۲۱۶ کیلومتر راه اصلی و فرعی و ۵۳۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت و شوسه است و بیش از ۴۲ درصد راه‌های روستای این شهرستان آسفالت هستند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *