دسامبر 3, 2022

فال: شدید روانی ترسناک با عمق

[ad_1]

فال منتشر شده در سال 1976 موفق به ایجاد یک تاثیر ماندگار در ژانر وحشت. بازیگران فیلم جانبازان گریگوری پک و Lee Remick, با هاروی اسپنسر استیونس به عنوان دامین آنها unsuspecting زن و شوهر که خود را پیدا شاعرانه زندگی وارونه با یک تصمیم بود که برای اثبات کشنده است.

این فیلم باز می شود با پک یک دیپلمات آمریکایی پس از رسیدن به بیمارستانی در رم به ملاقات با اخبار ویرانگر که همسر خود را از دست داده بود خود را به نوزاد در طول زایمان چه کسی است و سپس متقاعد توسط یک کشیش به اتخاذ یک کودک است که معلوم می شود دجال است.

وجود دارد شروع می شود داستان خود را صعود به قدرت با کمک از ثروت و نفوذ خود را از خانواده خوانده. با کمک یک پرستار بچه توسط Billie Whitelaw و شوم hellhound که فقط 2 از پیروان او که به نظر می رسد برای رسیدن به موقع لحظات در طول فیلم برای اطمینان از او در دیدار سرنوشت خود و کسی که به سرعت اعزام با تمام دشمنان خود را یکی یکی. فال نقطه اوج در به یاد ماندنی آخر در یک کلیسا در پایان فیلم هنگامی که رابرت خار در نهایت می پذیرد که پسر خود را که در واقع دجال پس از کشف خود birthmark ‘666’ به عنوان کتاب مقدس می گوید همه رسولان شیطان دارای استعفا داد و خود را به کشتن او.

Damien: Omen II به یاد ماندنی بود عاقبت و برای بسیاری از ارجح فیلم اگر چه فال باقی مانده منتقد انتخاب شد و در واقع 4 و بالاترین فیلم پرفروش آن سال. اما Damien, بازی درخشانی بازیگر ناشناخته Jonathan Scott-Taylor که موفق به ارائه یک درجه از شیطانی قصد را قادر می سازد که بیننده را به حالت تعلیق ناباوری در طول فیلم با حمایت از بازیگران که شامل ویلیام هولدن و لی گرانت که با هم این شایسته و بسیار لذت بخش مى شود.

12-سال, دامین در حال حاضر زندگی در شیکاگو با رابرت خار را از خانواده و حضور در آکادمی نظامی است و هنوز هم بی اطلاع از هویت واقعی خود را. در Omen II Yigael دیوار نازل شده است, یک اختراع فال فیلم است که کاوش های باستان شناسی در اسرائیل را نشان می دهد و یک سری از نقشه های جزئیات مراحل مختلف از عروج او به شهرت. یک کلاغ و یک جوخه رهبر در آکادمی, بازی های برگزار شده توسط Lance Henrikson در میان متحدان خود در این فیلم را به عنوان او در ادامه مرگبار خود مبارزه است.

سوم تفرج برای فال Omen III: The Final Conflict بود احتمالا حداقل موفق اصلی فیلم که زندگی نمی کنند تا انتظارات. سام نیل خاورمیانه نقش دامین به عنوان یک 32 ساله و در اوج قدرت خود است. او در حال حاضر مدیر عامل خار صنایع و عالی در فعالیت سیاسی خود را. 7 چاقو مجدو شده حفر کردن در خار موزه در شیکاگو چه به دامین چه Kryptonite است به سوپرمن در حال حاضر با در اختیار داشتن گروهی از کشیش از ایتالیا قصد تخریب دامین و کسی که در انتظار آمدن دوم مسیح به عنوان پیشگویی در کتاب وحی است.

ناامیدی از این فیلم بود که بخشی از علت به پایان فیلم که منصفانه است که می گویند که ضد حالی به آنچه که می تواند گرد درخشان سری ترسناک. فال ششم و بازسازی فال در سال 2006 موفق به دوباره علاقه به حق پس از ناپدید شدن به دی وی دی زمین بدون ردیابی.

با وجود این که تاثیر آن در فرهنگ عامه است غیر قابل انکار و فال باقی می ماند شدید روانی ترسناک با عمق بیش از حد اغلب در تامین کوتاه مدت اگر بسیاری از امروز ارائه هر چیزی به رفتن. حتی نام دامین خود را خواهد بود برای همیشه لطفا برای ارتباط با فیلم و بعید است که به ویژگی های کوتاه-لیست نام برای مادران باردار هر زمان به زودی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *