دسامبر 1, 2022
فرمانده سپاه بوشهر: مدافعان سلامت مخلصانه در خدمت مردم هستند

فرمانده سپاه بوشهر: مدافعان سلامت مخلصانه در خدمت مردم هستند

[ad_1]

 به گزارش ایرنا، سردار علی رزمجو شامگاه چهارشنبه در دیدار با خانواده شهید رزمی هشتمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر افزود: روزگاری در خاکریزها با رژیم بعثی عراق می‌جنگیدیم اما امروز شرایط کشور به گونه‌ای است که می‌توان از آن به عنوان شرایط جنگی نام برد و تنها تفاوتی که با دوران دفاع مقدس دارد این است که امروز خاکریزهای ما بیمارستان‌ها و سنگرهای ما تخت‌های بستری هستند.

وی بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در جامعه تاکنون کادر درمانی بیمارستان‌ها اعم از پزشکان، پرستاران و سایر همکاران آنها به صورت شبانه‌روزی در این زمینه مشغول فعالیت هستند و با تلاش‌ فراوانی که انجام دادند در بخش‌هایی موفق شدند تعداد قابل توجهی از بیماران را درمان کنند و تعدادی از این کارکنان نیز در این راه جان خود را فدا کرده و به شهادت رسیدند.

رزمجور اضافه کرد: اخلاص و عملکرد یک فرد و خانواده‌اش باعث می‌شود تا آن فرد به خوبی پرورش پیدا کرده، تربیت شود و در مسیری قدم گذارد که در نهایت در این مسیر به شهادت برسد.

برادر شهید رزمی نیز در این دیدار گفت: شهید رزمی به کارش علاقه داشت و از سال‌های ابتدایی آغاز به کار بیمارستان تأمین اجتماعی در بوشهر به خدمت در این بیمارستان مشغول شد.

وی اظهار کرد: برادرم دو بار به بیماری کرونا مبتلا شد که بار اول بعد از بهبودی، دوباره به بیمارستان برگشت و به ادامه خدمت مشغول شد اما بار دوم که به این بیماری مبتلا شد به دلیل بیماری زمینه‌ای در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد و بعد از گذشت چند روز به شهادت رسید.

شهید «محمد رضا رزمی» پرستار با سابقه بیمارستان سلمان فارسی تأمین اجتماعی بوشهر بود که بر اثر ابتلا به کرونا در روزهای ابتدایی ماه جاری به شهادت رسید.

شهید رزمی هشتمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *