آگوست 19, 2022
فرمانده سپاه شهدا: امنیت برای سرمایه‌گذاری در آذربایجان‌غربی در اوج قرار دارد

فرمانده سپاه شهدا: امنیت برای سرمایه‌گذاری در آذربایجان‌غربی در اوج قرار دارد

[ad_1]

سردار حبیب شهسواری روز یکشنبه در جمع بسیجیان و سپاهیان آذربایجان‌غربی افزود: نیروهای مسلح اجازه بروز هیچ‌گونه ناامنی را در منطقه نمی‌دهند و برای جان‌فشانی در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

وی ادامه داد: هر کسی که به دنبال ایجاد ناامنی در کشور جمهوری اسلامی باشد، با محکم‌ترین سیلی نظام مواجه و از کرده خود پشیمان خواهد شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اضافه کرد: مرزهای کشور خط قرمز نیروهای مسلح است و هر کسی که به فکر تعرض به مرزهای استان باشد با آنها با تمام توان مقابله خواهیم کرد.

سردار شهسواری در رابطه با چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس گفت: باید ثمرات دفاع مقدس در طول ۴۰ سال گذشته و حتی پیش از آن، برای مردم تبیین شود.

وی با بیان اینکه نقش کلیدی استان باید در دوران دفاع مقدس و نیز دوران حاضر شناسایی شود، اظهار داشت: باید به شاخصه‌های دفاع مقدس دقت شود و نقش استان در ۴۲ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی در دفاع از کیان اسلامی باید در جامعه بازنگری و باز تعریف شود.

به گزارش ایرنا، آذربایجان غربی یکی از استان های مرزی کشور است که ۹۶۷ کیلومتر مرز دارد؛ این استان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی درگیر معاندان این نظام مقدس بوده و هزاران نفر شهید را در دوران دفاع مقدس و مبارزه با معاندان نظام تقدیم کیان اسلامی کرده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.