اکتبر 4, 2022
فرهنگی: چگونگی توزیع کالا در جلسه غیرعلنی بررسی شد

فرهنگی: چگونگی توزیع کالا در جلسه غیرعلنی بررسی شد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «محمدحسین فرهنگی» در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره جلسه غیرعلنی امروز افزود: در جلسه غیرعلنی درباره وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت و ایجاد ثبات در بازار ارز و و سکه و همچنین چگونگی شبکه تولید و توزیع کالا بحث و بررسی شد.

وی با بیان اینکه رفع معایب شبکه توزیع و تولید کالاها از جمله مباحث گفته شده در جلسه غیر علنی امروز بود، تصریح کرد: این عامل سبب می‌شود شاهد اتفاقاتی نظیر افزایش قیمت نهاده‌های دامی و کشاورزی نباشیم و تدابیر لازم برای افزایش نظارت و رهگیری ایجاد شود.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازار فولاد که امروز درباره آن بحث شد، گفت: تاکنون جلسات متعددی در این زمینه  توسط کمیسیون مربوطه با وزیر صمت و سایر مسوولان برگزار شده که آثار مفید آن در بازار دیده شد ولی کافی نیست زیرا در این زمینه به قانون نیاز داریم و وزیر صمت نیز با عدم دو نرخی بودن ارز موافق هستند.

فرهنگی خاطرنشان کرد: رفع معایب مذکور نیازمند اتخاذ تدابیری در شبکه توزیع و تولید کالا است و در صورت تخلف با خاطیان برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.