آگوست 14, 2022
فولاد خوزستان برای فصل آینده به جذب بازیکن نیاز دارد

فولاد خوزستان برای فصل آینده به جذب بازیکن نیاز دارد

[ad_1]

مجید باقری نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: خوشبختانه لیگ امسال با سومی فولاد و کسب سهمیه این تیم همراه بود و مردم خوزستان از این بابت بسیار خوشحال هستند. تیم فولاد هر چند با دلهره اما به نتیجه دلخواه رسید و امیدواریم هر چه سریع تر خود را برای فصل آینده آماده کند.

وی افزود: از آنجا که تیم فولاد در فصل آینده باید در لیگ، جام حذفی و باشگاه های آسیا مبارزه کند کار سختی در پیش دارد لذا انتظار می‌رود مدیران باشگاه خیلی سریع کادر فنی را مشخص کرده تا آنها نقاط ضعف تیم را به نقاط قوت تبدیل کنند و با یک تیم بهتری در مسابقات فصل آینده شرکت کند.

زمان مناسبی برای انتقاد از تیم فولاد نیست

این پیشکسوت فوتبال خوزستان بیان کرد:هم اکنون زمان مناسبی برای انتقاد نیست و معتقدم مردم ما نیاز به شادی دارند؛ همچنین باید این شادی را تقویت کنیم ضمن اینکه تیم فولاد کار بزرگی انجام داد و پس از ۶ سال توانست در آسیا حضور پیدا کند که باید به مدیران و کارکنان زحمت کش فولاد که همیشه پشتیبان باشگاه بودند خسته نباشید گفت؛ همچنین کسب این مقام را به بازیکنان، کادر فنی و هواداران فولاد که با وجود ممنوع بودن حضور تماشگر در ورزشگاه ، از این تیم حمایت کردند تبریک می‌گویم.

وی در خصوص تیم های نفتی خوزستان گفت: تیم‌های نفتی خوزستان متاسفانه امسال در تنگنای مالی بودند و این موضوع در نتایج آنها موثر بود به طوری که تیم نفت مسجدسلیمان تا مرز تعطیلی پیش رفت. بازیکنی که ادعا می‌کند هفت ماه پول نگرفته و تنها ۶۰ درصد از مبلغ قراردادش را دریافت کرده، چگونه می‌تواند بازی کند؟

باقری نیا ادامه داد: نتایجی که هر ۲ تیم نفت آبادان و مسجدسلیمان در دور برگشت گرفتند راضی کننده نبود؛ طبق آمار تیم‌های نفت آبادان و مسجدسلیمان در دور برگشت در مکان شانزدهم و پانزدهم جدول قرار گرفتند و اگر نتایج نیم فصل اول نبود این ۲ تیم به لیگ پایین تر سقوط کردند.

تیم نفت آبادان و مسجدسلیمان راهکاری برای درآمدزایی پیدا کنند

وی گفت: پارسال به رییس هیات مدیره نفت مسجدسلیمان گفتم و مجدد هم می گویم که باید راهکاری برای درآمدزایی این تیم پیدا کرد و اینکه به امید وزارت نفت بمانند تا به آنها کمک کند فایده‌ای ندارد و باز هم همین شرایط در فصل آینده تکرار می‌شود.

این پیشکسوت فوتبال خوزستان خطاب به مدیران تیم‌های نفتی استان افزود: این ۲ تیم وقتی نتوانند به قرارداد و تعهدات خود عمل کنند دیگر بازیکن تمایل به ماندن ندارد از طرفی بازیکن جدید حاضر به آمدن در این تیم ها نیست بنابراین باید فکری برای این موضوع کرد. مردم آبادان و مسجدسلیمان امسال تیمشان در رده های هفتم و هشتم جدول رده بندی قرار گرفت و در فصل آینده انتظار دارند تیمشان در جایگاه بهتری قرار گیرد.

وی ادامه داد: نمی توان گفت بازیکن و کادر فنی تیم‌ها بدون امکانات، پول و گرفتن دستمزد دست به کار بزرگی بزند، مگر یک فوتبالیست چند سال می‌تواند بازی کند که بقیه عمرش را با خیال راحت زندگی کند. مگر باشگاه ها آنها را بیمه می کنند که بقیه عمرشان را با مستمری زندگی کنند لذا باید به لحاظ مالی آنها را تامین کرد.

سه نماینده خوزستان سال موفقی را طی کردند

باقری نیا افزود: با توجه به اینکه لیگ آینده از مهر آغاز می‌شود بنابراین مسوولان تیم ها باید سریع دست به کار شوند و راهکاری درست برای این موضوع پیدا کنند، البته تیم‌های نفت آبادان و مسجدسلیمان اگر بتوانند ترکیب فعلی خود را حفظ کنند شاهکار کرده‌اند. برای فوتبال دوستان خوزستانی خیلی کم اتفاق افتاده که در طول یک فصل با آرامش و اطمینان خاطر از جایگاه تیمشان، فوتبال ببینند و همیشه دلهره سقوط تیم های استان به لیگ پایین تر را داشتیم اما امسال شرایط به گونه دیگری بود و هر سه نماینده خوزستان سال موفقی را طی کردند.

وی بیان کرد: حضور تیم های نفت آبادان و مسجدسلیمان در مکان هفتم و هشتم برای ما نتایج خوبی بوده ولی باید قبول کنیم که نفت آبادان در دور رفت شرایط خوبی داشت و انتظار می رفت که سهمیه آسیایی کسب کند بنابراین انتظار داریم مسوولان به مشکلات تیم‌های نفتی رسیدگی کرده تا در فصل آینده عملکرد بهتری داشته باشند. اگر نتایج نیم فصل اول هر ۲ تیم نفتی خوزستان در دور برگشت ادامه داشت جایگاه بهتری از جدول را به خود اختصاص می دادند.

به گزارش ایرنا تیم های فولاد، نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان در پایان رقابت های لیگ برتر فوتبال با ۵۱، ۴۱ و ۳۸ امتیاز به ترتیب در مکان های سوم، هفتم و هشتم جدول رده بندی لیگ برتر جای گرفتند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.