دسامبر 4, 2022

قدرت تبلیغات پشت تاج محل

[ad_1]

این را می توان با اطمینان ادعا کرد بدون ذره ای شک که تاج محل است, شناخته شده ترین و آشنا ساختمان در جهان امروز است. حتی در درون این ساختار, سفید آن گنبدی شکل سنگ مرمر آرامگاه بزرگترین تشخیص جزء. با بسیاری از حساب آن تاسیس شده است که تاج محل طراحی شده است به عنوان یک “سمفونی در سنگ’ به عنوان یک تعهد به شاه Jehan را عشق ابدی برای او فوقالعاده زیبا و همراه Mumtaz Mahal. این حساب از تاج محل منشاء پذیرفته شده است توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان معتبر و قانع کننده باشد.

اما به عنوان یک مخالف استدلال برخی کارشناسان سعی کرده اند برای قرار دادن این فرضیه vis-à-vis حساب های کاربری مختلف از شاه Jehan شخصیت gleaned از دیگر سوابق از خود را در دادگاه مورخان و پیدا کردن که شاه Jehan بود بسیار vainglorious, والا شخصیت مستعد ابتلا به گسترده sex escapades. نگاه کردن به این تصویر آن را دشوار است به هضم است که او واقعا می تواند مانند یک سرور اختصاصی عاشق و متعهد شوهر برای یک زن مجرد هرجور زیبا او بود. این مکتب فکری به حساب طول می کشد –

· در برگشت کامل از سیاست های دولت و به دنبال آن اکبر و جهانگیر شاه Jehan معکوس عمل ایجاد اعتدال در برخورد با غیر مسلمان افراد و در ششمین سال سلطنت تحمیل سفت شانیا موظف نظر در امپراتوری خود را.

· او در شورش علیه پدرش جهانگیر در 1622 زمانی که او متوجه شد که برادر کوچکترش شهزاده شهریار بود که کشت به عنوان به احتمال زیاد جانشین تاج و تخت است.

· پس از صعودی به تاج و تخت در 1627 اولین عمل برای اجرای همه رقبای خود و حتی زندانی خود گام مادر ملکه Noor Jehan.

· شاه Jehan ازدواج Arjumand بانو (بعدها ممتاز محل) در سال 1612 اما با وجود استادانی عشق و ارادت او هنوز هم تا به حال دو همسران دیگر Akbarabadi چهارمحال و Kandahari محال است.

به عنوان یک جایگزین فرض برخی از کارشناسان استدلال می کنند که ساختمان تاج محل در واقع یک پروژه امپریالیستی بود که در ابتدا تصور شده توسط شاه Jehan به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای تاکید بر کمال مغول نفوذ در هند. این کارشناسان ادعا می کنند که امپراتور شد و در حال حاضر فکر چنین یک ساختمان بدون در نظر گرفتن تصادفی مرگ ممتاز محل. بزرگ و چند منظوره, سازنده او بود او در حال حاضر با این ایده برای پیاده سازی این طرح که ناگهان ممتاز منقضی شده است که ثابت می شود یک دستی بهانه.

اما مهم نیست بقیه در اینجا. پس از ممتاز منقضی شده و باقی مانده است او را به خاک سپرده شد در سایت ساخت و ساز سفید, آرامگاه, آغاز در سمت راست به صورت جدی اما تا کنون هنوز هم بیشتر پروژه به ماست مالی کردن و تبدیل شخصیت امپراطور قبل از جهان به عنوان یک مناقصه doting اختصاصی شوهر به جای ظالم پرست. در اینجا دوباره شیطانی امپریالیستی تبلیغ ماشین آلات چرخش به عمل به تصور و پیاده سازی عملی طرح اقدام در بیت و قطعات با کاشت یک چیز عالی در اینجا و کاشت یک شهوت پرست لقمه وجود دارد که برجسته شاه Jehan به عنوان یک دوست و دلسوز و همراه و عاشقانه برای تمام زمانها آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *