دسامبر 1, 2022
قدم زدن روی اَبرها؛ پرواز میلان با بال‌های «زلاتان»

قدم زدن روی اَبرها؛ پرواز میلان با بال‌های «زلاتان»

[ad_1]

به گزارش ایرنا؛ بامداد دوشنبه آخرین و مهمترین دیدار هفته هشتم لیگ باشگاه‌های ایتالیا در ورزشگاه «سن‌پائولو» شهر ناپل برگزار شد و میلان با برتری ارزشمند سه بر یک به ماجراجویی خود در فصل جاری ادامه داد.

کار در حالی آغاز شد گه «گنارو گتوسو» سرمربی ناپولی که در دوران بازیکنی خود سال‌ها پیراهن میلان را برتن داشت، چهره ویژه این دیدار بود.

همچنین «استفانو پیولی» سرمربی میلان هم که به کرونا مبتلا شده و در قرنطینه است، تیمش را همراهی نمی‌کرد.

آث‌میلان که در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و پس از سال‌ها دوباره مدعی جدی قهرمانی شده است، شروع بهتری داشت.

در دقیقه ۲۰ ارسال عالی «تئو هرناندز» را «زلاتان ابراهیموویچ» مهاجم نام‌آشنای میلان با ضربه سر تماشایی درون دروازه ناپولی جای داد که این گل تا پایان نیمه نخست پابرجا ماند.

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۴، ارسال «آنته ربیچ» را زلاتان با پروازی بلند و ضربه سر به گل دوم خود و روسونری تبدیل کرد. مهاجم ۳۹ ساله سوئدی با عملکرد درخشان در این دیدار تعداد گل‌های خود را به عدد ۱۰ رساند تا صدرنشین جدول گلزنان باشد.

در ادامه میزبان که همه چیز را از دست رفته می‌دید حملات همه جانبه‌ای را طراحی کرد و در دقیقه ۶۳ «دریس مرتنز» بلژیکی یکی از گل‌های خورده ناپولی را جبران کرد.

دو دقیقه پس از آن، «باکایاکو» هافبک تدافعی ناپولی با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا امیدهای تیمش به حداقل برسد.

در دقیقه ۹۵ و در حالی‌که بازیکنان میزبان برای گل تساوی تلاش می‌کردند، «پیتر هاگ» مهاجم جوان میلان که به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود با حرکتی انفرادی و به زیبایی گل سوم روسونری را ثبت کرد تا برتری تیمش قطعی شود.

میلان با این پیروزی و ۲۰ امتیاز به صدر جدول بازگشت. ناپولی هم ۱۴ امتیازی باقی ماند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *