دسامبر 1, 2022
قزوین جزو استان‌های پیشگام در استفاده از ظرفیت بانوان است

قزوین جزو استان‌های پیشگام در استفاده از ظرفیت بانوان است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، سمیرا فعلی روز دوشنبه در دیدار با صدیقه ربیعی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین، اظهار داشت: توجه به ظرفیت‌های اجتماعی نیز در استان قزوین حائز اهمیت بوده و وجود خانه‌های هلال و فعالیت‌های آن نیز بر این موضوع تاکید دوچندان دارد.

وی اضافه کرد: هلال احمر قزوین با توجه به توانمندی‌ها، نیروها و ظرفیت‌های ایجاد شده جای امیدواری بسیاری در راستای فعالیت‌های مطلوب‌تر در بین استان‌های دیگر دارد و باید از ظرفیت‌های آن به خوبی بهره برداری کرد.

این مسوول افزود: قزوین اولین استانی است که در برنامه سفرهای استانی ما قرار گرفته است و این موضوع، نشان از ظرفیت‌های بالای این استان در تمام فعالیت‌ها از جمله نگاه دقیق به مسائل زنان و خانواده دارد.

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری قزوین نیز در این دیدار اشاره کرد: فعالیت زنان و بانوان در جمعیت هلال احمر در سوانح و بحران‌های مختلف قابل تقدیر است.

ربیعی افزود: بانوان در هلال احمر استان در جایگاه‌های مدیریتی قرار دارند که این خود نشان از اهمیت بالای جایگاه بانوان در این جمعیت است.

وی در ادامه بیان کرد: حضور بانوان در فعالیت‌های داوطلبانه به واسطه حس بشر دوستی و نوع دوستی در استان قزوین پر رنگ‌تر دیده می‌شود و تقویت سرمایه‌های انسانی در این جمعیت، فارغ از جنسیت اتفاق افتاده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *