نوامبر 29, 2022

قوانین مالکیت در هند – تصمیم گیری نام مالک نیاز به توجه ویژه

[ad_1]

تصمیم گیری نام صاحب ملک می تواند کار پیچیده. از زیر بحث شما می توانید یک بینش در قوانین مربوط به ارث از اموال در هند.

مالکیت فردی

به این معنی تنها یک فرد است و این اقتدار به امضای سند اجاره و یا اجاره ملک و هیچ کس دیگری می توانید همین کار را با اموال.

به طور معمول وجود ندارد و احتمال درگیری در معامله از مالکیت فردی خواص. اما مالک است نه ماندن در همان شهر ممکن است منجر به یک مشکل. در چنین مواردی یک قدرت وکیل ممکن است با توجه به یک فرد قابل اعتماد برای رسیدگی و تصمیم گیری در اموال مربوط به مسائل است.

مالک می تواند تصمیم خود را جانشین ملک و را در حمایت از جانشین درآمده است.

دین ممکن است به شخصی که می آید را به زور در صورت عدم در دسترس بودن خواهد شد و بهتر است برای مشورت با یک وکیل به روشنی در مورد محاسن و demerits از جمله قوانین.

در ادیان مختلف آمده در شرايط مختلف جانشینی عمل می کند. هند جانشینی عمل توصیف قوانین مربوط به مسیحیان و یهودیان و پارسها که در آن به عنوان هندو جانشینی قانون می گوید: در مورد قوانين قابل اجرا به دین بودند و هندوها است. با توجه به مسلمان قانون مالک حق دارد به تنها یک سوم از اموال خود را به جانشین و بقیه را به عنوان مسلمان قانون است که بیشتر بخش با توجه به فرقه های مختلف.

مالکیت مشترک

در مالکیت مشترک هر یک از صاحبان حق تصمیم گیری در یک ملک است و آن را حذف می کند نیاز به یک وکالتنامه اگر یکی از صاحبان غایب است. بازمانده مالک می شود تنها صاحب ملک در مورد مرگ دیگر مالک. بنابراین بازمانده کشتی و امنیت آمده به صورت خودکار. حتی ساخت یک را بدون تفاوت در مالکیت مشترک.

در مالکیت مشترک به امضای هر دو صاحبان این است که باید به فروش و یا گرفتن نام خود را از اموال. بنابراین آن را دشوار است به برگرداندن تصمیم داشتن مالکیت تنها پس از ساخت یک سند مالکیت مشترک.

در مورد دائمی تقسیم مانند طلاق, هر صاحب یک سهم برابر از اموال. اما اگر ملک خریداری یا ساخته شده در سرمایه گذاری یکی از صاحبان آن فرد می تواند با توجه به یک مورد نشان دادن تمام جزئیات از سرمایه گذاری و یا او درخواست مالکيت اموال در دادگاه.

Co-مالکیت

شرکت مالکیت را تضمین می کند مربوط به اشتراک گذاری ملک از سرمایه گذاری هر یک از مالک. بنابراین, داشتن co-مالکیت یک ملک تصمیم عاقلانه است اگر دو نفر در حال سرمایه گذاری برای همان. سهم از اموال ممکن است بر سرمایه گذاری از صاحبان شرکت. اگر درصد مالکیت مشخص نشده است در یک همکاری صاحبان سند این سهم برابر خواهد شد به هر یک از مالک.

هر یک از صاحبان شرکت می تواند یک قرارداد جداگانه از شرکت مالکیت خود را بیان کرد/او به اشتراک گذاری در ملک است که کمک می کند تا برای جلوگیری از عوارض قانونی در مورد جدایی بین صاحبان شرکت و هر یک از صاحبان می توانید تصمیم بگیرید که خود را جانشینان خود را برای سهام مربوطه.

نامزدی

این گزینه به معنای آپارتمان در تعاونی جوامع است. نامزد هرگز نمی تواند اعلام کرد به عنوان یک مالک. در مورد مرگ صاحب اصلی تا زمانی که و مگر اینکه نامزد ذکر شده است به عنوان جانشین او و یا او می تواند تبدیل به صاحب ملک.

یک نامزد می شود, یک عضو از جامعه و اسمی مالک پس از مرگ صاحب اما فرد به نام در را می شود به نفع مالک است.

درس آموخته می شود

عاقلانه است که برای دستیابی به یک بلافاصله پس از شما صاحب یک ملک.

شما می توانید قدرت از وکیل به یک فرد قابل اعتماد خود را به صورت جداگانه اموال خود را.

لطفا عاقلانه افکار قبل از ساخت کسی مشترک مالک.

داشتن co-مالکیت یک تصمیم عاقلانه برای سرمایه گذاری خود را نسبت به خرید یک ملک.

تا قرعه کشی خواهد شد نامگذاری جانشین خود را به اشتراک گذاری در مورد co-مالکیت.

آن است که همیشه بهتر است به قرعه کشی جداگانه بخواهد نامگذاری جانشین حتی اگر صاحبان شرکت تصمیم به دادن سهم خود را به همان فرد است.

در گوا در پرتغالی قانون کار دارای مالکیت 50 درصد از اموال شوهرش را و بالعکس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *