نوامبر 29, 2022

لیونل مسی جانشین دیگو مارادونا

[ad_1]

لیونل مسی متولد روساریو شهر در 24 ژوئن سال 1987. او شروع به بازی فوتبال در سن پنج سالگی برای Grandoli یک باشگاه مربی توسط پدرش. مسی روشن به Newell’s Old Boys 1995. در سن 11, او مبتلا به کمبود هورمون رشد. هر ماه مسی مورد نیاز برای درمان این بیماری که هزینه بیش از 500 پوند است. River Plate نشان داد علاقه مسی پیشرفت اما نه به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های درمان خود را. بارسلونا ساخته شده بود آگاه از مسی استعداد. پس از تماشای او بازی بارسلونا امضا کرد او و ارائه به پرداخت صورتحساب های پزشکی اگر او مایل به حرکت به اسپانیا.

مسی یک بازیکن با کیفیت استثنایی. او بسیار خلاق و دارای مهارت به مدافعان با سهولت. او همه کاره چپ پا بازیکنی که می توانید بازی یا در وسط و یا در هر دو جناح و یا حتی به عنوان یک مرکز رو به جلو است. مسی باعث می شود تا برای عدم ارتفاع با سرعت و چابکی است. او تغییرات ناگهانی در سرعت او را به یک مشکل واقعی برای مدافعان. علاوه بر این خود را دقیق شات قدرتمند او را واقعا منحصر به فرد در ضربه آزاد و کرنر موقعیت. او کشیده شده مقایسه به دیگو مارادونا و در واقع مارادونا خودش نام مسی را “جانشین”.

در باشگاه, فوتبال, مسی ساخته شده و اولین بازی خود را در برابر اسپانیول در 16 اکتبر سال 2004 تبدیل شدن به سوم-جوانترین بازیکن تا به حال به بازی برای بارسلونا و جوانترین بازیکن باشگاه که بازی در لالیگا که در آن زمان (رکورد شکسته توسط تیمی Bojan Krkic در سپتامبر 2007). او گل اول خود را ارشد هدف در برابر آلباسته Balompié در مارس 1, 2005. مسی بود 17 سال و 10 ماه و 7 روز سن در آن زمان تبدیل شدن به جوانترین بازیکن برای همیشه نمره در لالیگا بازی برای بارسلونا تا سال 2007 زمانی که Bojan Krkic شکست این رکورد است.

مسی برنده جام جهانی زیر 20 در هلند با آرژانتین. او تاج گلزن و رای گیری بهترین بازیکن در این مسابقات است. سن 18 سال, او تا به حال تبدیل شدن به یکی از داغترین خواص در جهان بازی. مدت کوتاهی پس از او کامل بین المللی ظاهر در یک بازی دوستانه مقابل مجارستان. در سال 2005 جثه Pekerman به نام مسی تا به ارشد آرژانتین تیم ملی. او اولین بازی خود را در 17 آگوست 2005 برابر مجارستان. او اخراج شد و در دقیقه 63 تنها 40 ثانیه بعد از او در آمد و به عنوان یک جایگزین. داور در بر داشت مسی به elbowed مدافع Vilmos Vanczák بود که عمل کشیدن مسی پیراهن. او در سمت چپ زمین نا امید و در اشک.

پس از آن لیونل مسی است توسعه به کامل تر و بالغ بازیکن. هنوز هم وجود دارد بسیاری از سال های چپ در حرفه خود. هر کس در حال انتظار برای او به تقلید از دیگو مارادونا موفقیت با هدایت آرژانتین به جام جهانی دوباره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *