آگوست 14, 2022
متمرکز برگزار شدن لیگ بوکس موجب بی‌میلی اسپانسرها می‌شود

متمرکز برگزار شدن لیگ بوکس موجب بی‌میلی اسپانسرها می‌شود

[ad_1]

حمید زنگنه‌منش سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زمانی مسابقات لیگ معنا پیدا می‌کند که بازی‌ها به صورت رفت و برگشت باشد. برگزاری مسابقات به شیوه متمرکز همانند بازی‌های منطقه‌ای است و قطعا انگیزه بازیکنان کاهش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه با برگزاری مسابقات به صورت متمرکز مخالف هستیم گفت: زمانی که بازی‌ها به صورت رفت و برگشت باشد چون بازیکنان در شهرشان به میدان می‌روند قطعا از حمایت هواداران برخوردار بوده و این موضوع به جذابیت مسابقات کمک می‌کند.

رییس هیات بوکس خوزستان افزود: هر شرکت و ارگانی که قصد تیمداری در لیگ را داشته باشد به دنبال کار تبلیغاتی بوده و از این طریق می‌خواهد برند خود را مطرح کند اما این طرح فدراسیون موجب کاهش کیفیت مسابقات خواهد شد.

وی به حضور یک نماینده از استان در رقابت‌های لیگ برتر بوکس کشور اشاره کرد و گفت: در حال رایزنی هستیم تا با حمایت یکی از شرکت‌های استان در لیگ شرکت کنیم. ما استعدادهای بسیاری در استان داریم و می‌توانیم چند تیم در لیگ داشته باشیم اما شرکت‌های استان تمایلی به تیمداری در رشته بوکس ندارند.

زنگنه‌منش بیان کرد: طبق قانون کار ثبت قرارداد بازیکنان و کادر فنی بر عهده هیات‌های استانی است اما فدراسیون اعلام کرده که ثبت قراردادها باید در تهران و در محل فدراسیون انجام شود که این موضوع کار را سخت‌تر می‌کند و باید دید که اسپانسرها حاضر می‌شوند در تهران قرارداد ببندند یا خیر.

وی ادامه داد: به عنوان مثال قرارداد تیم‌های خوزستانی حاضر در لیگ برتر فوتبال، در هیات استان ثبت می‌شود و این موضوع یک امر طبیعی است. ظاهرا فدراسیون به دنبال آن است که حق‌الزحمه این کار (درصدی از قراردادها) به حسابش واریز شود و چیزی به حساب هیاتها واریز نشود.

به گزارش ایرنا لیگ برتر بوکس امسال با حضور هفت تیم از استان های خوزستان، لرستان، سیستان و بلوچستان، اصفهان ، ۲ تیم از تهران و یک تیم از ارتش به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.