اکتبر 4, 2022
محدودیتی درتامین سوخت دیزل ژنراتورهای قم نداریم

محدودیتی درتامین سوخت دیزل ژنراتورهای قم نداریم

[ad_1]

عبدالله شادمهر روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: با هدف مشارکت در طرح جهادی تامین سوخت دیزل ژنراتورهای اضطراری و خود تامین شرکت‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی، دستگاه‌های اجرایی سوخت دیزل ژنراتورها برای مشترکانی که قرارداد و یا تفاهم‌نامه را با شرکت توزیع نیروی برق استان منعقد نموده‌اند،‌ با نرخ دولتی تامین خواهد شد.

وی اضافه کرد: کمک به کاهش بار شبکه توزیع برق در هنگام پیک مصرف برق در تابستان و جلوگیری از خاموشی مشترکان برق خانگی از اهداف این طرح می‌باشد.

وی ادامه داد: بر این اساس شرکت‌ها و اداره‌های متقاضی باید با ثبت‌نام در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به آدرس newtejaratasan.niopdc.ir شماره سریال ژنراتور را در اختیار شرکت برق قرار دهند تا این شرکت نسبت به درخواست گازوییل به نرخ دولتی از شرکت نفت اقدام می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: به‌منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مشتریان مسبوق به سابقه بازدید کارشناسان به‌منظور شناسایی و تعیین سهمیه سوخت نیاز نمی‌باشد.

شادمهر گفت: سال گذشته ۱۵۰ شرکت و اداره دولتی نسبت به ثبت‌نام در این سامانه اقدام کردند و سوخت به نرخ دولتی در اختیارشان قرار گرفت.

وی با بیان این‌که امسال نیز استقبال خوبی از این طرح‌شده است، خاطرنشان کرد: تامین سوخت دیزل ژنراتورها به نرخ دولتی از نیمه خرداد تا نیمه شهریورماه اجرا می‌شود.

به گفته وی، در این طرح نرخ هر لیتر گازوییل، سه هزار ریال پیش‌بینی‌ شده‌است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.