سپتامبر 25, 2022
مدیرعامل باشگاه فولاد: اجازه نمی دهند برنده باشیم

مدیرعامل باشگاه فولاد: اجازه نمی دهند برنده باشیم

[ad_1]

سعید آذری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، در خصوص تساوی شب گذشته تیمش مقابل پارس جنوبی جم در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال کشور اظهار داشت: واقعا اجازه نمی دهند برنده بازی ها باشیم. الان شرایط طوری شده که برای پیروز شدن به جز تلاش فنی، باید با یکسری متغیرهای کنترل شده مانند اشتباهات داوری هم مبارزه کنیم.

وی ادامه داد: سوال من این است که آقای اکرمی داور بازی ما و نساجی چرا چهار هفته است که قضاوت نمی کند؟ این سوال را آقای صفیری به من جواب بدهد. شب گذشته آقای خورشیدی داور بازی ما با پارس دو پنالتی صددرصد را برای تیم من نگرفت.  الان توجیه کمیته داوران و سرپرستان آن چه است؟ بعد از بازی با استقلال که آقای سید علی آن تصمیمات درست را در جریان بازی گرفت فضا علیه فولاد تغییر کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خاطرنشان کرد: البته مشکل فولاد نیست و بلکه مشکلشان من هستم اما خدای بالای سرم حامی من است و مزد زحماتم را می‌دهد. شما ببینید که در این چند وقت اشتباهات داوری چقدر صدای همه تیم ها را در آورده است.

آذری خاطرنشان کرد: شب گذشته بازیکن حریف در محوطه جریمه یک فن کول انداز سه امتیازی به بازیکن ما زد اما داور که در یک متری صحنه بود پنالتی نگرفت. خورشیدی که خودش مازندرانی است و کشتی بلد حداقل سه امتیاز به خاطر آن کول انداز باید به بازیکنان پاس می داد. همچنین در یک صحنه دیگر فریبرز گرامی بازیکن پارس، بازیکن ما را به تابلوهای تبلیغاتی پرت کرد اما باز هم داور پنالتی نگرفت.

وی افزود: برخی‌ها می‌گویند فوتبال ما خراب شده و واقعا به خودم می گویم که شاید این فرضیه درست باشد. الان گناه فولاد چیست که این کارها را با ما می‌کنند؟ تنها گناه فولاد این است که من مدیرعاملش هستم. این باشگاه دارد به فوتبال ایران خدمت می کند. اگر دوست ندارند من کار کنم بگویند که به خانه بروم اما اینطور با تسویه حساب های شخصی فولاد را زمین نزنند.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد بازی هفته پایانی این تیم با تراکتور که می تواند سهمیه آسیایی را برای فولادی ها داشته باشد گفت: بازی بسیار سختی با تراکتور داریم اما من بهترین بازیکنان و بهترین مربی جهان را دارم و به آنها اعتماد دارم. مطمئنم که همه بازیکنان تا آخرین لحظه بازی تلاش می کنند تا فولاد به حقش برسد.

آذری در پایان عنوان کرد: از آقایان نبی و بهاروند خواهش می کنم که حکم سرپرستی اسماعیل صفیری را در کمیته داوران به حکم ریاست قطعی تغییر بدهند. واقعا نمی شود این کمیته مهم را با سرپرستی اداره کرد.
 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.