نوامبر 27, 2022
مرکز اوتیسم غرب مازندران بهره‌برداری شد

مرکز اوتیسم غرب مازندران بهره‌برداری شد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این مرکز دارای ظرفیت اسمی ۵۰ نفر است که در سه طبقه و با زیربنای ۳۵۰ متر مربع ساخته شده است .

مدیرکل بهزیستی مازندران در مراسم بهره برداری از این مرکز گفت که برای تامین تجهیزات این مرکز چهار میلیارد ریال از سوی بهزیستی هزینه شده است.

دکتر فرزاد گوهردهی با اعلام این که ساختمان این مرکز اهدایی خیرین است ، افزود که با بهره برداری و فعال شدن این مرکز ۱۱ نفر برای ارائه خدمات لازم به کودکان اوتیسم در آن به صورت مستقیم مشغول کار می شوند.

وی گفت : مرکز آموزشی و توانبخشی اوتیسم گل های چالوس مرکز اوتیسم غرب استان و به عنوان مرکز بلوک است تا خدمات را به جامعه هدف ارائه کند، گفت : این ششمین مرکز اوتیسم در مازندران است که فعال می شود.

گوهردهی از شناسایی ۳۰۰ کودک اوتیسم با غربالگری در استان خبر داد و افزود که ظرف چند روز گذشته تقریبا ۹۰ نفر شرایط خوبی پیدا کرده و به مدرسه بازگشتند.

همچنین امروز سه طرح دیگر شاملشبکه برق ، ، پست بانک و پیاده رو سازی معابر شهری در شهرستان چالوس بهره برداری شد.

شبکه فشار متوسط برق به طول یک هزار و ۵۰۰ متر و نصب دستگاه ترانس یک هزار کیلو ولت آمپر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در راستای تقویت ولتاژ شبکه و افزایش پایداری برق در محله دوجمان شهر هچیرود افتتاح شد.

پیاده رو شهری هچیرود هم به طول ۸۰۰ متر و با عرض ۶ متر با اعتبار سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

 باجه پست بانک روستای کلاچان با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان ساخته و بهره برداری شد. این باجه امور بانکی دستکم هفت روستای  اطراف را انجام می دهد.

۲۳ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد و ۴۶۵ میلیون تومان در هفته دولت امسال در شهرستان چالوس به بهره برداری می رسد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *