آگوست 18, 2022
مشمولان آماده به خدمت مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی مراجعه کنند

مشمولان آماده به خدمت مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی مراجعه کنند

[ad_1]

سرهنگ سید محمود ریاحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مشمولان آماده به خدمت روزهای یکم و چهارم مرداد ماه امسال به خدمت سربازی اعزام خواهند شد.
وی ادامه داد: به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا و ایجاد شرایط بهداشتی مناسب برای مشمولان اعزامی، وضعیت سلامت آنان قبل از اعزام به خدمت از طریق مراکز بهداشتی بررسی می‌شود، همچنین حین اعزام نیز غربالگری انجام خواهد شد.

معاون وظیفه عمومی پلیس خراسان رضوی گفت: افرادی که علائم مشکوک به کرونا دارند باید قبل از اعزام به به کلینیک امام سجاد (ع) در چهارراه دکترای مشهد مراجعه و مورد بررسی قرار گیرند، چنانچه بیماری در این افراد تایید شد، اعزام آنها تا بهبودی کامل به تعویق خواهد افتاد.
وی افزود: همچنین با توجه با تعویق آزمون دکتری و کارشناسی ارشد و برگزاری این آزمون‌ها در مرداد ماه، مشمولانی که درخواست شرکت در این آزمون‌ها را دارند نیز می‌توانند با مراجعه به  دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + ۱۰ درخواست خود را ثبت کنند تا اعزام آنها یک ماه به تعویق افتد.
بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۲۷۶ هزار و ۲۰۲ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و  شمار جان‌باختگان کرونا در کشور به ۱۴ هزار و ۴۰۵ تن رسیده است.

همچنین تاکنون ۲۴۰ هزار و ۸۷ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.