نوامبر 27, 2022

مشکلات استفاده از غلاف حساب برای جلوگیری از انحصار

[ad_1]

مشترک برنامه ریزی املاک و هدف میان فلوریدا است اجتناب انحصار وراثت. بسیاری از مردم به انجام رساندن این هدف از طریق ایجاد یک خوبی و به درستی تامین زندگی اعتماد. مردم دیگر به نوبه خود قابل پرداخت در مرگ و حساب این معنی که هنگامی که مالک می گذرد دور دارایی مانند یک بانک یا حساب کارگزاری به طور مستقیم می رود به مرگ ذینفع بدون نیاز به انحصار وراثت.

در حالی که بر روی مرگ پرداخت حساب می تواند مفید باشد به عنوان یک برنامه ریزی املاک و ابزار بسیاری از مردم آگاه هستند از آنها ممکن است اشکالاتی:

“بیش از حد بسیاری از سرخپوستان و هیچ ارشد”

اگر یک فرد املاک و عبور به طور خودکار به تمام کودکان از طریق غلاف حساب آن برگ های بیش از حد بسیاری از سرخپوستان و هیچ رئیس. وجود خواهد داشت هزینه های مراسم تشییع جنازه مالیات بر درآمد و سایر تعهدات برجسته. همه بچه ها زمین در بخشی از ارث خود را به پرداخت صورتحساب ؟ اگر یکی از آنها تصمیم می گیرد او را به نگه داشتن تمام پول خود را و حاضر به شرکت کنند ؟ با اعتماد زندگی و یا خواهد این پول می رود به یک گلدان و یا جانشین امانت در مورد اعتماد یا نماینده شخصی در مورد یک را مسئول آن است.

هنگامی که ذینفع است یک جزئی

اگر یک کودک صغیر دریافت وجوه غلاف دادگاه سرپرستی که نیاز به تعیین کسی برای رسیدگی به پول است. پدر و مادر یک کودک همیشه به طور خودکار به مدیریت فرزند ارث.

زمانی که برخی افراد ذینفع باید دریافت نمی آشکار ارث

حتی یک فرد بزرگسال ذینفع ممکن است کسی که باید دریافت نمی آشکار ارث. به عنوان مثال یک ذینفع که در بدهی است که طلبکاران خواهد جهش در ارث. مثال دیگر این است که ذینفع است که از لحاظ مالی محتاطانه و چه کسی بهتر خواهد بود اگر شما جای برخی از رشته ها در نحوه ارث خود را توزیع خواهد شد برای او و برای چه منظور از آن استفاده می شود.

هنگامی که ذینفع ممکن است دریافت آنچه که شما قصد

با استفاده از غلاف حساب به عنوان یک اولیه املاک و برنامه ریزی ابزار ممکن است در نتیجه غیر منتظره و ناخوشایند شرایط برای وارثان خود را. برای مثال اگر شما یک حساب بانکی با هر دو پسر خود را به عنوان شرکت ذینفع و یکی با عبور از دور بازمانده پسر آن را دریافت خواهد کرد حتی اگر شما می خواهید خود را در اواخر پسرش کودکان به پدر مرحوم خود را در بخشی. یکی دیگر از سناریو: شما دو حساب کارگزاری که در حال حاضر در مورد حقوق برابر در ارزش. دختر خود را ذینفع حساب; پسر خود ذینفع حساب B. اگر ارزش هر یک از این حساب معلوم می شود به طور چشمگیری متفاوت است زمانی که شما عبور دور یکی از بچه ها قرعه کشی خواهد شد نی کوتاه حتی اگر قصد خود را برای آنها را به گرفتن مساوی ارث. بدیهی است این ترتیب است که یک دستور غذا برای خانواده, هماهنگی.

در تمام نمونه های بالا شما می توانید با استفاده از یک خواهد شد, مشخص است که پس از عبور از یک وصیت نامه اعتماد تاسیس شده است. اما از آنجا که وجوه خود را در حال عبور از یک خواهد انحصار وراثت هنوز هم مورد نیاز است. که در میان دلایل اعتماد زندگی است که تقریبا همیشه بهتر ابزار برای اهداف اجتناب انحصار وراثت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *