دسامبر 5, 2020

مشکل رو به رشد فقر در نیجریه: آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کاهش آن ؟

فقر یک بیماری موذی است که incapacitates, باعث کاهش و در نهایت کشته شدن تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان. کسانی که مبتلا, می تواند, مادر, پیر و یا جوان سیاه یا سفید یا قهوه ای, غنی یا فقیر لاغر یا چاق. هر روز بیش از 50000 نفر دلیلی از مرگ و فقر. نزدیک به یک میلیارد نفر بی ارزش رنج می برند و برخی از آنها در میان مقدار زیادی.

بله وقف افراد می توانند از محرومیت رنج می برند و درد و میر زودرس است. کشور من از تولد معشوق نیجریه به عنوان مثال است. چگونه می تواند یک ملت آنقدر با برکت های بی شماری طبیعی و منابع انسانی بود تا خود لعنت که هیچ چیز به خوبی کار می کند? هر آماری که باید بالا و پایین است و کسانی که باید کم بالا هستند. می شود آن را در مورد مرگ و میر, استخدام, جرم و جنایت و بیماری و تصادف فساد و حرص و آز بشر و حقوق شما نام آن را!

حقایق در بورلی هیلز جهان, شما را پیدا خواهد کرد فقر شما خیره در چهره البته پنهان. در داخل خود قصرها برخی از مادی غنی مردمی در کلمات نبوی Fela, “رنج و خندان”. فقر نسبی به عنوان آن را به عنوان جهانی است. تباهی می آید در رنگ های مختلف و شکل و اندازه و درجه است. این فقط در مورد پول به عنوان برخی را به اشتباه به تصویر بکشد. چگونه شما تعریف آن است که نسخه خود را از فقر است.

فقر و اثرات عمیقی در هر دو فرد و جامعه به خصوص در نیجریه. بشریت باید در پیدا کردن یک درمان مقرون به صرفه; تا آن زمان هر فرد باید انجام آنچه او می تواند به جلوگیری و درمان این بیماری همه گیر. مسئولیت شخصی باید به نام آغوش. علاوه بر این, آن را آسان تر برای هدایت یک قایق کوچک (فرد) از آن را به نوبه خود در اطراف یک کشتی بزرگ (جامعه). بنابراین این امر مستلزم یک با یک شروع است.

فقر برده داری در آفریقا (سومالی) ضرب المثل. این کتاب می گوید: فقرا همیشه در میان ما بود. گاندی اظهار داشت: “فقر بدترین نوع خشونت”. و انیشتین گفت: هیچ مشکل می تواند حل شود با همان سطح از آگاهی است که آن را ایجاد. من از آنچه که می توانید یکی را برای به حداقل رساندن تباهی در نیجریه ؟

همه ما شنیده یا شاهد “ژنده پوش به ثروت” ، کتاب نوشته شده است به ما نشان دهد که چگونه به بهتر خودمان. وجود نقشه راه برای بهبود خودمان را به صورت جداگانه و دسته جمعی. آن هرگز آسان! ما مایل به کار سخت تر قربانی بیشتر و اجرای بهتر استراتژی برای بهبود ما مقدار زیادی است ؟ و یا در حال رفتن به خجالتی و تداوم چرخه فقر سرزنش همه چیز و همه کس جز خودمان ؟ و یا در حال رفتن به قرار دادن ما پا به پایین و می گویند: “به اندازه کافی” و شکستن این بدبختی چرخه ؟ “با خدا همه چیز ممکن است” اما ما نیاز به انجام بخشی از ما.

هشت راه برای می تواند به کاهش فقر در نیجریه: در اینجا هشت روش برای کاهش فقر در نیجریه.

آموزش و پرورش و اجرای: این مهم است که بدانید چه باید بکنید. اما این مهم قرار داده است که دانش به دائمی praxis.

فاستر رابطه با حق مردم دانستن بسیاری از مردم خوب است دانستن نوع حق مردم است حتی بهتر است. توجه داشته باشید که پذیرش ممکن است کمک به شما بیشتر از مدیر. که گفت می رود “این است آنچه شما می دانید آن است که شما می دانید”. آماده به “را” قبل از اینکه شما می توانید از “دریافت”.

برنامه ریزی مالی: شروع به صرفه جویی در اوایل و اغلب. قطره کمی از پس انداز را توانا اقیانوسی از ثروت است. ایجاد درآمد اضافی منابع. آیا بیش از حد یا بیش از حد کوچک خطرات. حفظ سرمایه باید اهمیت است. اول به دست آوردن مهارت های مدیریت پول و سپس انتقال مردمی که شما می توانید رسیدن. اکثر مردم خجالت به بحث در مورد این مهارت های زندگی. آنها می ترسند که اگر آنها catechize در مورد صرفه جویی در پول آنها خواهد بود برچسب “باید آن را تمام و یا آن را همه می دانیم”. همانطور که من نوشت: در مقاله قبلی که ذهنیت باعث می شود “پول” یک آلوده کلمه از sex. نه باید کثیف; هر دو مربوط به زمانی که استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده!

زندگی سالم: ورزش و زندگی سالم یک اولویت در خانواده خود را. مراقب آنچه می خورید و آنچه شما تغذیه کودکان خود را. یکی بیمار و اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار زندگی همه اعضای. سبک زندگی بیحرکت زودرس می کشد. سالم شما یک ثروتمند شما!

برنامه تنظیم خانواده وجود دارد بیش از حد بسیاری از دهان و نه به اندازه کافی به آنها غذا. در نظر داشتن چند فرزند به عنوان شما می توانید استطاعت. هنگامی که واقعا به اندازه کافی به اندازه کافی است ؟ خدا که به شما کودکان نمی خواهند شما را به آنها را جمع آوری در فقر است.

دوران اعتماد به نفس: آن را محتاطانه به کمک دیگران نیاز دارند. هر فرد نیاز به نگه داشتن خود پایان معامله. سیاستمداران در حال جمع آوری این زنگ با کلمات کد برای بودجه و کاهش کسری بودجه. دولت نمی تواند آن را تمام انجام.

چرخید فرهنگ فقر: اسراف در مجالس ترحیم و بیش از حد عنوان آیین مجموعه بی فایده سوابق و باید محدود. گران مجالس ترحیم را افزایش نمی دهد هر فرعون را از مرده و نمی خواهد زنده هر لازاروس امروز. این مایه تاسف است که حتی تحصیل کرده نیجریه هستند فانینگ کهربا از زباله و ترویج این فرهنگ فقر است. چرا سرمایه گذاری این منابع در زندگی به عنوان ادای احترام به از صمیم قلب ترک ؟

این فعال به بیان خواسته های خود را به عنوان به که در آن و چگونه شما مایل به خاک سپرده شود: هولوکاست یا رسمی دفن توقیف اینجا و یا در نیجریه. و ذخیره به صندوق خود را انتخاب کنید. آیا آن را ترک کنید به عزادار همسر برای مقابله با خرید اینترنتی از اعضای خانواده خود را در اینجا و در نیجریه.

وحشتناک دولتها و (بله) شهروندان-پشتیبانی از فساد و دیگر مشکلات اجتماعی را همچنان گرفتار نیجریه. بسیاری از مردم رنج می برند و مرگ در میان فراوانی است. چندین مجبور به تبعید در داخل و خارج نیجریه. ناامنی و بیماری و جرم و جنایت نگران کننده وجود دارد در حالی که چند تخلیه جمعی خزانه با مصونیت از مجازات.

خط پایین این است که هر کس از دست دادن: هر دو غنی و فقیر حاکمان و افراد فرقه ای قربانیان و victimizers این سرقت مسلحانه, سارق مسلح ربوده شده و آدم ربایان و همه ما در خارج از کشور. برای بهبود از همه, اجازه دهید ما کاهش فقر و برده داری امروز است.

این کلمات از نوازنده John Mayer حلقه بنابراین درست است:

“در حال حاضر ما می بینیم که همه چیز را اشتباه رفتن

با جهان و کسانی که آن را منجر

ما فقط احساس می کنم مثل ما ندارد و این به معنی

به بالا و ضرب و شتم آن”

پس چگونه ما می رویم به “در انتظار جهان برای تغییر”? نمی خواهد ما به جای شروع با شاهکار در آینه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *