سپتامبر 27, 2022
معاون استاندار بوشهر: مردم با زدن ماسک به کادر درمان کمک کنند

معاون استاندار بوشهر: مردم با زدن ماسک به کادر درمان کمک کنند

[ad_1]

مجید خورشیدی یکشنبه شب در همایش ۱۰۰ هزار نفری حامیان سلامت با عنوان “باماسک لبخند بزن بوشهر” افزود: ویروس کووید ۱۹ با کسی شوخی ندارد و بیماری خیلی جدی است طوریکه امروز توانسته تلفات و آسیب‌های جدی به سلامت، اجتماع و اقتصاد وارد کند.

وی با تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک اضافه کرد: در این شرایط همه ما وظیفه داریم برای سلامت خود، خانواده و کمک به کادر درمان با هدف ریشه کن کردن بیماری کرونا از ماسک استفاده کنیم تا هرچه زودتر به تناسب اقتصاد، فرهنگ و رسوم اجتماعی و فرهنگی، دورهمی‌های فیزیکی و مجالس شادی برگردانده شود.

خورشیدی گفت: تلاش شد در قالب این همایش مجازی همه مردم استان بوشهر و سایر نقاط کشور جمع شوند و با برگزاری برنامه‌های متنوع لبخندی بر لبان آنها نقش بندد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: وضعیت شیوع کرونا به گونه‌ای است که همه ما باید دست به دست هم بدهیم و با استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی سلامتی خود و خانواده‌ها را حفظ کنیم.

محمد مظفری افزود: این روزها وضعیت خوب نیست به همین دلیل در ستاد کرونا به دستور استاندار در فضای مجازی و با هدف آگاه سازی مردم نسبت به بیماری کرونا این همایش با همت همه دستگاه‌های اجرایی و مجموعه استانداری بوشهر برگزار شد.

دبیر ستاد استانی کرونا در استان بوشهر گفت: مهمترین پیام همایش ۱۰۰ هزار نفری حامیان سلامت با عنوان با ماسک لبخند بزن بوشهر تغییر سبک و زندگی کردن با ویروس کروناست.

دکتر سعید کشمیری افزود: با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌توان موسیقی، شادی و دورهمی داشت اما باید حواسمان باشد که بیماری را منتقل نکنیم.

وی تاکید کرد: استفاده از ماسک ضروری است تا بیماری را به همدیگر منتقل نکنیم و با آن می‌توان بیرون رفت و زندگی را اداره کرد اما نباید در جاهای شلوغ حضور یافت.

کشمیری اضافه کرد: بیماری کرونا شوخی ندارد، براحتی منتقل می‌شود هیچ کسی مصون نیست و هرکسی ممکن است به این بیماری مبتلا شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.