آگوست 9, 2022
معاون وزیر جهاد:ظرفیت‌های صیادی بندر ماهشهر احیا شده‌است

معاون وزیر جهاد:ظرفیت‌های صیادی بندر ماهشهر احیا شده‌است

[ad_1]

به گزارش ایرنا نبی الله خون میرزایی شامگاه چهارشنبه در آیین امضای تفاهم‌نامه اجرای طرح‌های توسعه متوازن بندر ماهشهر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اظهار داشت: جا دارد ابتدا از همکاری و پشتیبانی مالی منطقه اقتصادی پتروشیمی و همچنین دستگاههای پای کار برای اجرای این طرح های موثر قدردانی کنیم.

وی افزود: خوزستان در سه سال گذشته ماه به ماه در حوزه توسعه آبزی پروری ارتقا یافته و در سال گذشته نیز رتبه اول کشور را به خود اختصاص داد و بی شک این دستاورد در آینده نیز با توسعه زیرساخت ها و پشتیبانی موثر مدیریت عالی استان بار دیگر محقق خواهد شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران گفت: اکنون ظرفیت های صیادی این منطقه که ریشه در فرهنگ مردم دارد در حال احیا است و امید می رود با اجرای این طرح ها شاهد رشد و توسعه این منطقه و ایجاد اشتغال پایدار باشیم.

وی بیان کرد : امیدواریم در این زمینه با تعهدات سازمان شیلات و آموزش نیروی انسانی و تامین اعتبارات لازم، بتوانیم گامی موثر برای رشد و توسعه این شهرستان برداریم.

تفاهم‌نامه اجرای طرح‌های توسعه متوازن شهرستان ماهشهر به ارزش ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال شامگاه چهارشنبه بین منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و تعدادی از دستگاه های اجرایی استان با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان استانی امضا شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.