اکتبر 4, 2022

معروف طراحان داخلی سری – استفان بودین

[ad_1]

استفان بودین یک پاریسی طراح داخلی است که به خوبی شناخته شده به عنوان رئیس جمهور از آنچه در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان پیشرو در جهان تزئینات داخلی شرکت در این قرن 20 – Maison یانسن. یکی از بودین بزرگترین پروژه ها به عنوان یک طراح داخلی بازسازی و نوسازی کاخ سفید در اوایل 1960s.

استفان بودین متولد شد و در سال 1880. پدرش – Alexandre Boudin تولید کننده passementerie و پیرایش. این در حالی بود Stphane مشغول به کار بود در دست پدر نساجی پیرایش کسب و کار در سال 1920 بود که او با نزدیک شدن توسط ژان هانری Jansen بنیانگذار Maison یانسن. در سال 1925 بودین کردم یک دستیار به نام موسیو هنری ساموئل. پس Jansen مرگ در سال 1928 Stphane بودین همراه با گاستون شوارتز در زمان کنترل بیش از همه Maison یانسن را در طراحی داخلی و دکوراسیون پروژه های. در حالی که شوارتز کمک جنبه های مدرن بودین بود کشاکش.

بودین کمک شرکت برنده چندین جدید طراحی داخلی پروژه های با اهمیت دادن به دقت تاریخی و جزئیات خود را از طریق adeptness در ایجاد فضاهای بودند که هر دو چشمگیر و فراموش نشدنی است. او کارآمد تحصیلات شرکت جوان protgs بررسی کار خود را به صورت منظم و مرتب در سفر آنها به اروپا است.

مهم ترین سفارش بودین که دریافت کرده بود احتمالا یکی او قبل از بازنشستگی خود را – منظور از ژاکلین کندی به کار در فضای داخلی کاخ سفید (1961-63). Jayne Wrightsman – زنی که معرفی کرده بودین به جکی بود شخصا tutored بودین در هنرهای تزئینی.

ژاکلین می خواستم یک تماس بین المللی برای اضافه شدن به آمریکا نگاه کاخ سفید و بودین سپرده شد با این کار از ساخت این میل یک واقعیت است. علاوه بر این, بودین و هنری du Pont بودند داوطلب خدمت سربازی با وظیفه گرفتن اشیاء عتیقه و اعطای وام پیچیدگی و نظم و دقت به dcor.

بودین عمدتا متمرکز بر آمریکا به سبک امپراتوری که تجهیز اتاق قرمز کاخ سفید. او شامل قطعات ساخته شده توسط چارلز-افتخار Lannuier یک cabinetmaker. در مورد آبی اتاق گذاشته بودین تاکید بر تجهیز آن با مبلمان از امپراتوری فرانسه ، سبک برای اتاق سبز یعنی فدرال سبک انتخاب شد و توسط هنری du Pont تحت تاثیر خود قرار داده بودین. بودین نیز معرفی تغییرات در dcor از دفتر بیضی و دولت ،

یکی دیگر از مهم طراحی داخلی پروژه که بودین سپرده شد و در طول عمر خود به طور کامل تغییر مشهور لیدز قلعه به یک شیک کشور محل اقامت. این آخرین مالک خصوصی از قلعه – بانوی Baillie که او سپرده با این کار.

استفان بودین بازنشسته در دهه هفتاد و در گذشت در سال 1967 – جانشین او شد Pierre Delbe.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.