ژانویه 27, 2021
مقابله با کرونا با رویکرد بسیجی دنبال شود

مقابله با کرونا با رویکرد بسیجی دنبال شود

به گزارش ایرنا محمدهادی مرعشی روز سه‌شنبه در نشست شورای اطلاع رسانی سیستان‌وبلوچستان اظهارداشت: باید با رویکرد بسیجی و جهادی خطر ویروس را برای مردم تبیین کنیم چرا که در حال حاضر این خطر برای عموم مردم محسوس نیست.

وی افزود: نبود آگاهی و رعایت  نکردن پروتکل‌ها باعث افزایش آمار فوتی‌ها از یک الی ۲ نفر در روز به بالای ۱۰ نفر درهر روز رسیده است.
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان‌وبلوچستان تاکید کرد: تبیین خطرات این ویروس رسالت بزرگی است که اعضای شورای اطلاع‌رسانی استان برعهده دارند و این رسالت را  نه با رویکرد اداری بلکه با شیوه بسیجی و جهادی باید دنبال کنیم. 
سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری بیان کرد: مقابله با انتشار ویروس و قطع زنجیره انتقال باید با همراهی مردم انجام شود و اگر مردم همراه نباشند رسیدن به این هدف میسر نیست.
 مرعشی ادامه داد: ایجاد وحشت مثبت در جامعه با آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی در همراهی مردم اثرگذار است و در راستای این امر باید صدا و سیما و سایر رسانه ها با کمک دستگاه‌های اجرایی و همچنین سازمان‌های مردم نهاد در تولید محتوا و مستندسازی بیشتر اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از هنرمندان بسیار تاثیرگذار بوده و اطلاع‌رسانی به شیوه هنرمندانه نقش به سزایی در اذهان عمومی به جا می‌گذارد. 

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان‌وبلوچستان ادامه داد: بنابراین حضور هنرمندان در این عرصه و اعلام خطر به شیوه‌های مختلف برای آگاه‌سازی مردم توصیه می‌شود. Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *