اکتبر 5, 2022

مقامات دولتی باید یک نیروی خوب!

[ad_1]

تنها راه هر مقام دولتی ممکن است در خدمت و نشان دهنده ترکیبات خود را در یک کیفیت قابل اعتماد و معنی دار به شیوه ای است که اگر آنها آماده, مایل و قادر به ادامه به طور مداوم متمرکز بودن نیروی برای خوب! متاسفانه تنها یک اقلیت از آن ما انتخاب و یا منصوب به نمایندگی از ما به جای شخصی خود را/ دستور کار سیاسی و منافع شخصی. بسیاری از ما به یاد داشته باشید زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود برای ریاست جمهوری در سال 2016. دو نفر از برجسته ترین شعار مبارزه/ وعده شد امریکا بزرگ دوباره و تخلیه باتلاقاما ما شاهد و مشاهده سیاست های حزبی در آن بدترین و سطح بلاغت و سولفات است که ایجاد یک بی سابقه بخش و قطبش به جای هر گونه تلاش را ما با هم به صورت مشترک و یا یک جلسه از ذهن! زمانی که ممکن است مردم آمریکا بیدار کردن و تقاضا بهتر با تاکید بر کیفیت خدمات و نمایندگی بر اساس اخلاقی, اخلاقی, آزادی, آزادی و عدالت برای همه تضمین شده توسط قانون اساسی آمریکا? با که در ذهن این مقاله تلاش خواهد کرد به طور خلاصه در نظر بگیرید, توضیح, نقد و بررسی و بحث در مورد با استفاده از رویکرد حفظی چرا ما باید بر چه راست در مورد این ملت و چگونه همه ما شهروندان بهره مند خواهد بود اگر این شد ما تمرکز و تاکید.

1. چهره حقایق; آینده; ارائه; ثمر: اقدام گل رز رنگی, عینکی به ندرت دستیابی به بهترین امکانات! ما نیاز به انتخاب مردم آماده و مایل به چهره حقایق به جای بیان خود را در نسخه های جعلی حقایق! کیفیت نمایندگی به نظر می رسد به آینده و فراهم می کند یک راه برای تزیین آنچه ما نیاز داریم و شایسته! این افراد باید دارای این پتانسیل به بهترین اقدامات و استراتژی های به ثمر. اجتناب از کسانی که حاضر به در نظر گرفتن طولانی مدت دلیل است که همیشه به ارمغان می آورد در انشعابات که آسیب های آینده ما ،

2. گزینه; فرصت ها; بهینه: کدام گزینه یکی را انتخاب می کند و این که آیا به نظر او بهترین فرصت برای همه آمریکایی ها تعیین می کند که آیا او خدمت مطلوب همه مردم ما مطابق با تضمین ما به دست آوردن از قانون اساسی ما!

3. مربوطه; اعتماد; واقع منطق: از نزدیک به بررسی یک سیاستمدار اظهار داشت: منطق و بپرسید سوال کاوش در حالی که خواستار کامل پاسخ! این افراد باید واقع بینانه و در عین حال مثبت و طولانی تفکر و ارائه مربوطه قابل اعتماد که به حداقل می رساند بالقوه نامطلوب انشعابات!

4. شخصیت; خلاق; هماهنگ کردن; همکاری; مشترک خوب; تغییر آب و هوا: همیشه توجه مشتاق به شخصیت واقعی از رهبران بالقوه و تقاضای آن بر منافع مشترک! ما نیاز به خلاق تعاونی مقامات منتخب که تمرکز روی آوردن ما هم برای خوب بیشتر به جای ایجاد یک پلاریزه جو! جلوگیری از تغییر آب و هوا منکران چرا که آنها در حال حاضر به واکنش نشان می دهند به ذاتی نیازهای جهان ما!

5. در حال تحول; محیط زیست; همدلی; انرژی; تعالی: ما در حال تحول جامعه و جهان آن را ضروری به تمرکز بر نگرانی های زیست محیطی و نیازهای واقعی همدلی و سرب با انرژی که ما را با هم به سمت تعالی بیشتر به جای شعارهای و وعده های خالی!

از خواب بیدار امریکا و رای مسئولانه و خواستار بهتر و بیشتر یکپارچه رهبری! آن را تا به شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.