نوامبر 29, 2022

مقاومت اول نام برای سال جدید نوزاد پسر و دختر بچه

[ad_1]

در اینجا ما در آستانه شب سال نو است و ما بسیاری از بچه ها در حال انتظار برای یک نام. بنابراین اجازه دهید ما را انتخاب کنید را غیر قابل مقاومت برای اولین بار نام برای سال جدید نوزاد پسر و دختر بچه.

هر چند برای اولین بار نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در برخی از معروف سال جدید نوزادان و نام خود را.

ژانویه 1st, بود, تولد پاتریوت آمریکایی و قهرمان Paul ریور آمریکایی پرچم خالق Betsy Ross نویسنده جروم D. Salinger و بازیگر فرانک لانگلا.

Joan of Arc, فرانسه, بزرگترین جنگجو و مدافع متولد شد و در ژانویه 6th.

ژانویه 8th, بود, تولد ستاره آواز الویس پریسلی.

در حال حاضر در اینجا برخی از ستاره با کیفیت نام جدید امروز بچه ها.

نوزاد پسر نام

علی – (عربی) به معنای “بلندمرتبه.” علی بن-اکی-طالب از قرن 7 بود پسر عمو و جانشین حضرت محمد. او 4 خلیفه برای حکومت بر جهان اسلام. در میان بسیاری از معروف Alis است آمریکا قهرمان بوکس محمد علی.

الیستا – (در عبری) به معنی “خدا رستگاری است.” در کتاب مقدس, Elisha بود که پیامبر آورده است که در مورد معجزات. این نام منتقله توسط الیشا گریوز اوتیس که اختراع مدرن امروز آسانسور در اواسط 1800s.

جالینوس – (یونانی) به معنای “آرام است.” جالینوس 2 پزشک یونانی قرن است که شناخته شده به عنوان پدر طب مدرن. نام خود را در محبوبیت رشد کرده پس از 1950s. میزبان تلویزیون جالینوس دریک است که یکی از شناخته شده حامل.

خوانده شده را علامت – (لاتین از “مارکوس) به معنای “مریخ خدای جنگ است.” علامت گذاری شد مسیح مبلغ. مارک آنتونی بزرگ بود روم رهبر. معروف دیگر علائم نویسنده مارک تواین المپیک, شنا, ستاره مارک اسپیتز و بازیگر Mark Hamill.

ویکتور – (لاتین) به معنای “فاتح.” این نام متولد شد و توسط پاپ مقدسان و پادشاهان ایتالیا. نویسنده ویکتور هوگو و کمدین Victor Borge معروف هستند مىكردند.

کودک نام دختر

عایشه – (عربی و فارسی) به معنی “زندگی” است. عایشه بود معشوق 3rd ص. او همچنین یک جنگجوی شجاع و رهبر.

لیلا – (عربی) به معنای “شراب شیرین مسمومیت.” لیلا و قیس یک داستان عشق در طول تاریخ. از خود عشق می آید عربی بیان: “هر آواز می خواند برای خود لیلا” به معنی “هر یک به شرح زیر مسیر خود را در زندگی.”

ملیسا – (یونانی) به معنای “زنبور عسل.” محبوب در یونان باستان, Melissa شد مهم شخصیت ادبی در بسیاری از کتاب ها. مشهور جق زدن, سکس عبارتند از خواننده Melissa Etheridge و بازیگر ملیسا گیلبرت.

سوفیا – (یونانی از “Sophocles”) به معنای “عقل.” A well-loved نام در یونان باستان, سوفیا محبوبیت در اروپا و ایالات متحده آمریکا پس از 1950s. معروف حامل است بازیگر سوفیا لورن.

ورونیکا – (لاتین) به معنای “True Image.” ورونیکا به نام زن که محو چهره مسیح در زمان مصلوب شدن. معروف Veronicas هستند بازیگر Veronica Lake, و مورخ ورونیکا وجوود.

خوب ما وجود دارد. من امیدوارم که این مقاومت برای اولین بار نام برای سال جدید نوزاد پسر و دختر نوزاد را به شما الهام بخش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *