نوامبر 29, 2022

منظور از تشویق خوب – نوا اسکوشیا کانادا

[ad_1]

Samuel de چاپلین تاسیس منظور از تشویق خوب در زمستان 1606-07 به ارائه مواد غذایی خوب و زمان خوب برای استعمارگران برای حفظ سلامت خود و روحیه در طول زمستان طولانی. سفارش ناهار خوری جامعه و اعضای نوبت در زمان ارائه به ماهی و یا بازی را برای ضیافت و در حفظ فضای شاد.جامعه تنها به طول انجامید یک زمستان اما یک موفقیت بزرگ بود. گزارش ها نشان می دهد که هر چند روز شام شد جشن و بر اساس چرخش هر کس در جدول تعیین شد به عنوان رئیس مباشر.

رئیس مباشر حال وظیفه ساخت مطمئن شوید که هر کس در جدول به خوبی مراقبت گرفته شده است. این گفته شد در پاریس به عنوان داشتن همان تشویق خوب همانطور که در غم و اندوه aux ماست و هزینه کمتر. هر مباشر 2 روز قبل از به نوبه خود خواهد رفتن به شکار و یا ماهیگیری را به ظرافت برای اضافه کردن به طور منظم کرایه. این بود که به خوبی انجام شده است که آنها از خوردن گوشت و یا ماهی برای چند تا از صبحانه ناهار و suppers زیر است.

برای ضیافت رئیس مباشر داشتن تا به حال همه چیز آماده شده توسط آشپز به اتاق راه می رفت با یک دستمال بیش از یک شانه نشان از دفتر در دست به دور گردن خود یقه منظور به دنبال آن تمام اعضای این منظور هر یک حامل یک ظرف. همان تکرار شد در دسر. قبل از اینکه به لطف خدا رئیس مباشر خواهد دست به یقه منظور خود را جانشین و آنها را نان تست با یک لیوان شراب.

اعضای برجسته مستعمره شد و به احتمال زیاد اعضای منظور از تشویق خوب است. مکرر مهمان بودند Membertou و Messamouet Mi’kmaw ستاد در منطقه است.

قبلا رئیس Messamouet تا به حال میره با ساموئل د چاپلین به عنوان یک راهنمای در جستجوی معادن مس در خلیج فاندی. رئیس گفت چاپلین است که به عنوان یک مرد جوان او به سمت اقیانوس اطلس در باسک کشتی ماهیگیری و سفر کرده بود فرانسه که در آن او در آنجا ماند در خانه فرماندار بینن.

Lescarbot نوشت: از دیگر بومی مهمانان که آنها همیشه به حال بیست یا سی مردان و زنان و کودکان که نگاه خود را در شیوه ای از خدمات و رایگان نان داده شد به آنها.

آقایان تهیه طیف گسترده ای از گوشت از جمله: اردک غازها کبک و دیگر پرندگان و گوزن و گوزن, مهبل, سمور, خرس, خرگوش, wildcat و راکون. که در آن زمان در آمریکای شمالی بیش از حد بود و ظرافت. معمولا با استفاده از ادویه جات فلفل, دارچین, میخک و جوز. گیاهان دارویی مانند آویشن chervil برگ سرخ مایل به قرمز و مرزنجوش نیز به خوبی استفاده می شود. به ما سلیقه مدرن یک ظرف است که پورت رویال مهاجران را در نظر مطلوب خواهد بود به احتمال زیاد قوی یا وحشی مزه به ما.

در اینجا برخی از نمونه هایی از مدرن غذاهای که ممکن است خدمت در یک تشویق خوب شام: سوپ کدو تنبل بخار مارماهی ماهیان خاویاری fricassee از اسفناج و کنگر فرنگی اورشلیم سرخ سیب و گلابی پای و شیرینی تارت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *