ژانویه 17, 2022

موثر تابع توانمندسازی

[ad_1]

یک رهبر ضروری ترین فرد در سازمان; او/او است که در نهایت مسئول موفقیت یا شکست از واحد/اداره/سازمان گسترده تلاش. اما هر کسی که مسئول یک گروه می داند که زیردستان برخی از کنترل بیش از فعالیت های این گروه. رهبری تحت تاثیر قرار داده و آن را یک فرایند اجتماعی را تحت تاثیر قرار است که در آن یک فرد قادر به اهرم در حمایت از دیگران برای رسیدن به وظایف و یا مجموعه ای از اهداف است. برای رهبری موثر باشد رهبران نیاز به نماینده موثر برای دستیابی به نتایج. قانون واگذاری است کمی سایه در دنیای کار امروز به عنوان بسیاری از رهبران تمایل به خجالتی و دور از آن در حالی که دیگران را به درستی نماینده حتی خود مسئولیت.

مافوق تمایل به نماینده به خاطر واگذاری همانطور که در ویژگی های یک رهبر خوب اما توانایی نماینده برای توانمند سازی تابع بسیار مهم است. چگونه من چیست ؟ به سادگی قرار داده است همه چیز در مورد هیئت… این واگذاری به توانمند سازی, برای آموزش, برای اجازه, به تنفس زندگی را به زیردستان آنها را “پیدا کردن صدای خود” و آنها را دچار این احساس بله! من می توانید آن را انجام دهید بله! من آن را انجام دهد. آن است که توانایی به کسی که کمک به درایو یک چشم انداز حتی در غیاب. این است همه چیز در مورد با ملاحظه بودن و تنظیم جهت برای زیردستان.

توانمندسازی زیردستان به منظور کمک به اهداف سازمانی است و پیش نیاز برای ساخت زیردستان موثر است زیرا آن را می دهد کارکنان کنترل فرآیند تصمیم گیری و اجازه می دهد تا آنها را مستقل از رهبر. علاوه بر آن آنها را می آموزد که چگونه به حل مشکلات و همچنین اجازه می دهد آنها را به عمل و بدون تایید برای هر ماموریت. در اصل توانمندسازی زیردستان را قادر می سازد به اعمال رهبری خود را بر منطقه خاص کار می کنند.

توانمندسازی مهم است که آن را به عنوان یکی دیگر از راه های مطمئن از داشتن قرآن ، قابل تحسین شهادت زیر:

من سال اول به عنوان یک مدیریت کارآموز تحت یک پروژه در سازمان شده و از وظایف. من همیشه بیش از لود و اشتباهات اصلاح شد توسط من برتر و بدون هر گونه جوهر از سرزنش. او درگیر من در هر نشست و کارهایی است که معمولا او می دانست که من می خواهم که مشکلات اجرای پاسخ سوالات من مورد انتقاد و سرزنش من در زمانی که نیاز بود. او نیز به من فرصت هایی برای دیدار با مدیریت و تصمیم گیری

در مرحله اولیه من خشمگین بود تا نسبت به پایان مدیریت کارآموز برنامه زمانی که او شروع به تفویض و این بار من همیشه انجام این وظایف را با سهولت بر اساس قضاوت خود من و یک بار در در حالی که دریافت مشاوره از او.

مبادا فراموش کنم او نه فقط من برتر; او معلم و مربی. او به شکل شرکت من نگرش برگزار شد و چندین کلاس با من که در آن او به من آموخت که آنچه که من نیاز به دانستن به اکسل در کار من/نقش. او به من نگاه کرد یک روز گفت: “یک روز خواهد آمد که همه این فعالیت ها خواهد شد به کار گرفته شده توسط شما, آیا اعتماد به نفس است که شما انجام ؟ بله… چرا ؟ زیرا من می توانم آن را احساس می کنید و من مطمئن هستم شما آن را می دانم”.

من رسید فوق العاده از این برتر از معدن و سازمان را بیش از حد چرا که امروز من مسئولیت رسیدگی به بسیاری از وظایف خود را در حالی که او چهره دیگر کارهایی است که به نفع سازمان است.

این نشان می دهد که توانمندسازی در سازمان ها را تشویق می کند زیردستان و آنها را قادر به عمل در رفتار سازگار با ویژگی های رهبری (صلاحیت مسئولیت و صداقت و چشم انداز مشترک و غیره.) که به نوبه خود باعث بهبود چشم انداز سازمانی شاهکار و تردستی با آن هدف در حال انجام است.

“پیدا کردن صدای خود را” – 8 عادت: از اثر به عظمت توسط Stephen covey

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *