دسامبر 2, 2022

می توانید من نماینده خودم در برابر سلب حق اقامه دعوی تقلب ؟ بله, آن است که به نام Pro Se: “با خودم”

[ad_1]

“آیا مبارزه با این مشکل… تصمیم گیری آن”

“George C. Marshall”

تقریبا تمام وام گیرندگان که با من تماس در مورد قریب الوقوع, و یا در حال حاضر صورت گرفته و سلب حق اقامه دعوی بر این باور است که آن را ضروری است که آنها پیدا کردن یک وکیل به نمایندگی از آنها در یک دادگاه سلب حق اقامه دعوی اقدام است. به مدت سه سال من معتقد بودم همین. بسیاری از قضات را نشان می دهد آن شدت که قرض معتقد است که آن را در واقع یک قانون است که از آن شده است. اما آن را حس است که ما به آن اعتقاد دارند. ما آن را در تلویزیون در اخبار, مجله و البته اکثر وکلای بگویید که شما نیاز به یک وکیل

اما واقعیت این است که این به اصطلاح وام مسکن ذوب پایین بسیار بزرگ و مملو از غیر قانونی و رفتار مجرمانه که فراتر از آنچه که اکثر مردم به خصوص به صورت عادی وجود دارد چند تعداد بسیار کمی از وکلای که می تواند پیروزی برای وام گیرنده.

وکلای مدافع برای بیشتر قسمت ها آشنا هستند با موضوع کلاهبرداری وام مسکن. قطعا نه به عنوان آشنا به عنوان آنها را به شما منجر به این باور من ابراز تنفر این واقعیت برای یک زمان بسیار طولانی است. همانطور که گفتم بسیاری از مشتریان من توصیه شده است توسط یک قاضی و یا یک وکیل است که آنها را کاملا باید یک وکیل. آنها حق دارند به جز یک چیز. نباید که خواندن “آنها کاملا باید یک وکیل خوب?”

شما بهتر است با یک ناآگاهانه وکیل به نمایندگی از شما.

شما می توانید استطاعت یک وکیل در این زمان ؟ چه می شود اگر شما فکر می کنم شما قادر به پرداخت یک وکیل ؟ باید که به طور خودکار به این معنی است که شما هیچ چاره ای اما به ترک خانه خود را ؟

خوب راه دیگری وجود دارد. شما لازم نیست به استخدام یک وکیل برای شروع مبارزه برای نجات خانه خود را. به نظر من شما نمی توانید برنده شوید با 99.9 درصد از وکلای مدافع در دولت خود را به هر حال. اگر درست است پس چرا ما بسیار زیاد تقلب وام مسکن و بنابراین کمی در مورد قربانیان از تقلب وام مسکن برنده خود را در موارد ؟

دلیل شما نمی دانید که چه باید بکنید این است که به دلیل محاکمه و دادگاه مناطق خود را از تجربه و تخصص. اما شما می توانید قوی اگر شما نوع درست کمک کند. شما می توانید انجام بسیاری از آنچه که یک وکیل باید در ابتدا تهدید به سلب حق اقامه دعوی. شما می توانید آن را به عنوان طرفدار Se که به معنی “من به نمایندگی از خودم” اگر شما حق کمک کند و اطلاعات دقیق.

شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به استفاده از خود را قانون اساسی حقوق مدنی به زور دادگاه برای درمان شما در یک راه عادلانه.

من در حال حاضر بر این باورند که در نهایت شما در واقع دارای مزیت است. اما مانند هر چیز جدید شما باید یاد بگیرند که قوانین به بازی بازی.

حرکت نمی کند از خانه خود را بدون آن که یک مبارزه عادلانه! شما می توانید برنده شوید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *